Попередній
Наступний

Особливості навісів та козирківНезамінним елементом дизайну вашого будинку, магазину, аптеки чи салону краси стане козирок чи навіс над входом.

Козирок є важливою частиною входу в будь-яке приміщення, він здатний захистити вас від негоди, дощу або снігу, давши можливість з комфортом зайти всередину.
Якщо говорити про комерційне приміщення - козирок це частина турботи та гостинності, виявленої вами щодо ваших клієнтів та відвідувачів.

Перед тим як розпочати роботу з виготовлення козирка (навісу), конструктор компанії Моріарт завжди особисто виїжджає на об'єкт, для того щоб максимально вивчити умови встановлення та створити проект козирка, який повністю відповідав технічним вимогам, витримував навантаження вітром, дощем та снігом, задовольняв побажання клієнта з дизайну та тривалий час ефективно функціонував.

Етапи роботиСтворення козирка або навісу від замовлення до встановлення:
Виїзд конструктора безпосередньо на об'єкт для виконання чітких вимірів та визначення ступеня навантаження, а також аналіз поверхні будівлі, на яку встановлюватиметься навіс;
створення конструкторського проекту з урахуванням обраного дизайну замовником;
вибір матеріалів залежно від бюджету та побажань клієнта;
виробництво каркасу для козирка, а також опрацювання всіх металевих елементів для захисту від корозії;
погодження дати, умов та часу монтажу; монтаж каркасу навісу;
закріплення листів металочерепиці, профнастилу чи полікарбонатних на встановлені рами.

Монтажники компанії «Моріарт» здійснять монтаж на високому кваліфікованому рівні, оскільки вони добре знайомі із технологією монтажу подібних конструкцій.

Якщо ви плануєте замовити козирок або навіс, але не знаєте з чого почати, то менеджери компанії Моріарт з радістю допоможуть вам, дадуть відповідь на всі питання і допоможуть перейти від бажання до справи!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00