Попередній
Наступний

Утилізація вивісок, як прояв єкологічної свідомостіВсі вивіски рано чи пізно стають непридатними і на їх місцях виростають нові, яскраві та красиві. Як і все у цьому світі реклама має термін служби, і коли він закінчується, перед власником постає питання демонтажу та утилізації рекламної вивіски.
І обов'язком кожної свідомої людини утилізувати відходи екологічно.

Тисячі тонн сміття вивозяться із сучасних міст щодня і вирушають на поховання чи спалювання. Але за даними експертів, близько 75% цих відходів можуть бути перероблені.

Компанія Моріарт піклується про екологію і допомагає вам без зайвих зусиль утилізувати стару вивіску і зробити свій внесок у порятунок нашої планети.

Хоча перш ніж позбутися старої реклами, переконайтеся, що її вже не можна реставрувати.

Після демонтажу вивіски співробітники Моріарт сортують матеріали: метал, пластик та інше. Після цього зібрані матеріали здаються на вторинну переробку.

На наш великий жаль в Україні поки що не дуже розвинена ця ніша, і не всі залишки виробництва та уламки вивісок приймають на переробку, але те, що в наших силах, ми робимо і не допусаемо хаотичного викиду сміття.

Для замовлення утилізації вивіски звертайтеся за телефоном вказаним вгорі сторінки або в контактах, а також можете залишити ваші дані у формі і ми самі вам зателефонуемо.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00