Попередній
Наступний

Торгові стелажіТоргові стелажі, виробництва Моріарт, підходять для викладання товарів у магазинах, супермаркетах та інших торгових приміщеннях. Ми виготовляємо прилавки та стелажі для торгівлі, що відповідають потребам покупців та основним правилам мерчандайзингу.

У нас ви можете замовити виготовлення стелажу за вашими розмірами. Ми регулюємо розміри, кількість полиць, кольори та комплектацію відповідно до побажань замовника.

Торгові стелажі для магазину можна поєднувати між собою, щоб ефективно використовувати торгове приміщення. Вони легко встановлюються, доповнюються декоративними панелями, фризом та іншими рекламними елементами на продаж продукції.

Під час виготовлення використовуються найкращі матеріали – ДСП, масив дерева, метал. Ми виробляємо торгові стелажі для магазинів будь-яких видів – овочеві, журнальні, хлібні, для інструментів зі скляною вітриною.

Торгові стелажі для магазину відносяться до професійного обладнання для супермаркетів та роздрібних магазинів. Стелажі та полиці, виготовлені з металу та інших матеріалів, витримують великі навантаження. Вироби розраховані на тривалий термін експлуатації. Порошкове фарбування забезпечує презентабельний вигляд та довговічність конструкцій.

Види торгових стелажівНаша компанія виготовляє торгові стелажі будь-яких видів, ціна яких залежить від вибраних параметрів (розміри, кольору

Стелажі зі скляними вітринами часто використовуються для продажу елітних товарів. Стильне оформлення привертає увагу до продукції, що представляється. Конструкція підходить для розміщення дорогих сувенірів та алкоголю, аудіо- та відеотехніки, шкіряних виробів та інших предметів.

Стелажі з фризом використовуються для викладання продуктів та непродовольчих товарів. Фріз призначений для ефектного представлення бренду, розміщення реклами та важливої ​​інформації. Під нижньою полицею при необхідності встановлюється декоративна панель (цоколь).

У нашій компанії можна купити стелаж у магазин для прикасової зони, вибрати модель із навісними блоками, підставкою та іншими елементами.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00