Попередній
Наступний

Торгові стелажіКомпанія Моріарт займається виготовленням не лише зовнішньої реклами, а й запуском магазинів, торгових точок, супермаркетів під ключ. Ми виробляємо торгове обладнання, прилавки та торговельні стелажі, що відповідає потребам покупців та продавців.

Компанія Моріарт може виготовити торговельні стелажі різних форм і розмірів, ви можете вибрати кількість полиць та матеріал, з якого буде виготовлений стелаж. Стелажі можуть бути доповнені підсвічуванням, фризом та рекламними елементами, для більш ефективного продажу товарів.

Для виробництва торгових вітрин та стелажів використовуються різні матеріали, які можна комбінувати між собою, для задоволення потреб замовника:
- масив дерева, ДСП, МДФ;
- метал, нержавіюча сталь, алюміній;
- акрил, ПВХ, плівки;

Торгові стелажі та вітрини можуть бути застосовані для викладення абсолютно різних товарів та продукції, але основна їх мета одна – ефективний продаж.

При виборі матеріалу для виробництва необхідно звертати увагу не тільки на зовнішні характеристики, а й на міцність, відповідно до майбутньої експлуатації.

Види торгових стелажівСтелажі з металу мають високу міцність і надійність конструкції, метал оброблятися порошковим фарбуванням, що гарантує тривалий термін служби виробу. Часто металевий стелаж комплектується полицями з масиву дерева, у популярному нині стилі лофт.

Стелажі зі скляними вітринами найчастіше застосовуються на викладки елітної продукції: парфумерія, прикраси, декоративні вироби, сувеніри. Найчастіше такі стелажі доповнюються підсвічуванням.

Для продуктових та непродовольчих товарів використовують стелажі їх ДСП, доповнені рекламним фризом, де наноситься актуальна інформація про товар та акції.

Визначившись із вибором, ви можете звернутися до нашої компанії як до надійного партнера для виробництва торговельного обладнання. Моріарт - компанія з повним виробничим циклом, укомплектована досвідченими фахівцями в галузі, ми готові зробити для вас торговельні стелажі як за готовим проєктом, так і створити все з нуля.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00