Попередній
Наступний

Торгові стенди


Грамотна стратегія маркетингу та раціональне розміщення торговельного обладнання – одна із запорук процвітання вашого бізнесу. Зручність розташування вітрин, стелажів та стендів сприяє притоку відвідувачів та збільшення продажів. Стенди в торгових центрах і виставкових павільйонах наочно і вигідно можуть представити зразки виготовленої вами продукції.

Компанія Моріарт виготовляє на замовлення стенди будь-якої складності. У нас можна вибрати стандартний варіант або розробити спільно з нашими дизайнерами індивідуальний проект.

Представити інформацію про товари та вашу фірму на виставках, ярмарках, у торгових центрах найкраще допоможуть стенди. Торгові рекламні щити та банери також є наочною агітацією вашого бізнесу. У нашому штаті працюють висококласні фахівці, які допоможуть вам втілити будь-який проект, чи то виставковий павільйон, чи торговий стенд.

Оформлення приміщення є важливим аспектом у формуванні репутації вашого магазину. Грамотно розташовані стенди торгового залу можуть зацікавити вашого споживача та створять імідж солідності. Ми пропонуємо на ваш вибір замовити інформаційний або торгово-виставковий стенд. За бажанням клієнта це може бути мобільна підлогова конструкція, світловий короб або стаціонарний стенд, що закріплюється до стіни.

Переваги торгових стендів

Переваги торгових та рекламних стендів:
наочність;
створення ділового іміджу;
подання інформації;
агітаційний посил до придбання чи співробітництва;
естетична складова.

Споживачу важливий комфорт та презентабельність. Рекламні стенди в торгових рядах допоможуть не загубитися вашому бізнесу серед конкурентів або стануть додатковим оформленням вашого магазину, що сприяє створенню атмосфери, сприятливої ​​для покупок.

Ви можете замовити зворотний дзвінок, скориставшись формою на сайті та подати заявку на рекламні або торгові стенди. Виготовлення торгового обладнання проводиться нами в найкоротші терміни із застосуванням високоякісних матеріалів, повнокольорового масштабного друку та використанням останніх технологій. Ми маємо багатий досвід у вигідному представленні вас та вашої продукції. Звернувшись до компанії Моріарт, ви можете бути впевнені у якісному результаті.

Давайте сотрудничать!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00