Попередній
Наступний

Торгові стендиТоргові стенди є ефективним інструментом збільшення продажів. Грамотне та зручне розташування торгового обладнання може значно підвищити впізнаваність бренду, підвищити приплив відвідувачів і зростання прибутку.

Компанія Моріарт виготовляє на замовлення стенди будь-якої складності. Ми можемо зробити вам стенд за готовим проектом або розробити разом з нашими дизайнерами і конструктором індивідуальний.

Торгові стенди виконують кілька функцій одночасно: рекламну, інформаційну та демонстраційну, тому є ефективним інструментом продажу. Їх використовують у торгових центрах, виставках, магазинах та навіть ярмарках.

Переваги торгових стендівПереваги торгових та рекламних стендів:
- безпосередня близькість до споживача, покупець має можливість розглянути товар і доторкнутися до нього, що значно підвищує можливість здійснення покупки;
- популяризація бренду, торговий стенд найчастіше брендований і містить рекламну інформацію про товар і виробника, чим частіше споживач бачить назву певного бренду, тим більше у нього виникає міра довіри до продукту;
- на стендах можна розмістити інформацію про продукт та його переваги;

Компанія Моріарт має власне виробниче обладнання, та укомплектований штат фахівців, що дозволяє вам як клієнту отримати все, від створення проекту, виробництва та до встановлення та монтажу торговельного обладнання на місце призначення. Зв'язатися з нами можна, залишивши заявку на сайті або по телефону, а також написавши на пошту або зручний для вас месенджер.

Звернувшись до компанії Моріарт, ви можете бути впевнені у якісному результаті.

Давайте сотрудничать!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00