Портфоліо
Попередній
Наступний

Тканинний лайтбокс - практичне рішенняТканинні лайтбокси без перебільшення краще рішення для виконання функції як демонстраційної конструкції в плані простоти і панорамності.

Причина в самій конструкції: вони складаються тільки з алюмінієвого профілю з спеціальними пазами, і тканинної основи з гумовими вставка по краях полотна.
Це спрощує процес заміни друкованої поверхні для поновлення або прання. А також дає можливість втілити Вашу ідею на досить великій площині тканини.

Універсальний і сучасний підхід до зовнішньої рекламиПростота і легкість конструкції дозволяє використовувати тканинні лайтбокси де завгодно і як завгодно. Відмінна світлопропускна здатність полотна робить ці дисплеї безпрограшним варіантом для виразного, привертає увагу і запам'ятовується оформлення.

Тканина для лайтбоксів друкується методом ультрафіолетової друку, що гарантує якість передачі насиченості і глибини кольору, а також різкості і шарму Вашого зображення, будь то широкоформатне зображення з картиною, або рекламна площина.

Універсальність конструкції дозволяє використовувати тканинні дисплеї в різних варіаціях:

- підвісний лайтбокс.
Легкість конструкції зменшує навантаження на кріплення і дозволяє монтаж до будь-яких поверхонь без загрози зриву. Яскрава картинка буде привертати увагу, а тканинна поверхню забезпечить відсутність відблисків дратівливих очей покупця. Можливі варіації як в односторонньому, так і двосторонньому варіанті.

-односторонній лайтбокс.
Простота конструкції і основи не обмежує вас в вибору місця для монтажу тканинного лайтбоксу. Сучасна рекламна поверхня, що відрізняється швидким монтажем, зручним способом заміни яскравого полотна, відмінно впишеться в Ваш дизайнерський проект.

- двосторонній лайтбокс.
Переваги двостороннього лайтбоксу - легкість і яскравість. Без сумніву: цей лайтбокс буде привертати уваги кожного прохожого.

Ми впевнені, що тканинні лайтбокси виправдають Ваші очікування і не розчарують Вас в подальшому використанні.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Вашої роботи

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00