Портфоліо
Попередній
Наступний

Тканинний лайтбокс - практичне рішенняЯкщо ви бажаєте привернути увагу ваших потенційних клієнтів оригінальною подачею рекламного полотна, то рекомендуємо використовувати тканинний лайтбокс. Тканина, за рахунок своєї фактурності, надає зображенню панорамного вигляду, привертає увагу незвичайною рекламною площиною. Рекомендується для внутрішнього оформлення ресторанів та магазинів, а також виставкових конструкцій. Тканинне полотно надає затишку та гостинності, має у своєму розпорядженні ваших клієнтів на здійснення покупки.
Конструктивно тканинний лайтбокс складається з алюмінієвого профілю, зі спеціальним пазом, куди вставляється тканинне полотно, з вшитою гумкою по краях. Усередині такого лайтбоксу розміщується світлодіодне підсвічування.

Обслуговування текстильного лайтбоксу дуже просте, тканинне полотно легко можна зняти для прання або заміни зображення на нове, або для заміни світлодіодів, при необхідності.

Універсальний і сучасний підхід до зовнішньої рекламиТекстильне полотно має хорошу світлопропускну здатність, тому стане вдалим вибором для свого власника. Конструкція має невелику вагу, тому може кріпитися на підвіси до стіни, на вітрині, в будь-якому місці, без загрози зриву.

Зображення на тканинний лайтбокс наноситься методом ультрафіолетового друку, що забезпечує насичену передачу кольору та якості. Таке нанесення має приголомшливі зносостійкі характеристики, довгий час не вигоряє на сонці, не піддається впливу температури і вологи, тканинна поверхня забезпечить відсутність відблисків дратівливих очей покупця.

Текстильний лайтбокс може бути виконаний в односторонньому або двосторонньому форматі, в залежності від місця розміщення та побажання власника. Перевагою двостороннього є можливість розміщення відразу двох зображень та збільшенням кута огляду.

Ми впевнені, що тканинні лайтбокси виправдають Ваші очікування та не розчарують Вас у подальшому використанні. А компанія Моріарт подбає про якість виробництва, звернутися до нас можна залишивши заявку на сайті, написати на електронку, зручний для вас месенджер, або ж по-старому, набравши по телефону.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Вашої роботи

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00