Попередній
Наступний

Тактильний друк розроблений спеціально для людей з вадами зоруТактильний друк розроблений спеціально для людей з вадами зору Особи з інвалідністю мають таке ж право відвідувати різні громадські місця, як і всі інші, тому на законодавчому рівні вжито заходів щодо виявлення, усунення перешкод та бар'єрів, що перешкоджають забезпеченню прав та задоволенню потреб, у тому числі щодо доступу до об'єктів громадського та цивільного призначення, благоустрою, транспортної інфраструктури.

Підприємства, установи та організації мають створювати умови для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об'єктів фізичної обстановки.

У місцях загального користування повинні розміщуватись знаки, що застосовуються у міжнародній практиці для позначення їх доступності для осіб з інвалідністю.

Інформація повинна дублюватися рельєфним буквено-цифровим або рельєфно-крапковим шрифтом (шрифтом Брайля).

Нумерація поверхів, кабінетів на об'єктах громадського призначення наноситься рельєфним буквено-цифровим шрифтом.

Тактильні рельєфно-крапкові знаки дозволяють зчитувати інформацію шляхом дотику.

Шрифт Брайля був придуманий спеціально для незрячих і людей, які погано бачили. У громадських місцях таблички з тактильною печаткою допомагають орієнтуватися у просторі.

Основні вимоги:Існують певні правила та вимоги до тактильного друку шрифту Брайля:
- Розмір шрифту: діаметр точки повинен становити 1,5 мм, мінімальна височина – 0,5 мм.
- Розмір символу: кожен має однакову ширину (4 мм) та висоту (7 мм). Відстань між кожним символом становить 2 мм.

Дотримання цих норм дуже важливе, щоб передача інформації була коректною.

Виробництво табличок та вказівників з тактильною печаткоюКомпанія Моріарт виробляє таблички та вказівники з тактильними написами методом ультрафіолетового друку. Особливість полягає у множинному проході друкарського верстата над друкарською поверхнею. Шар за шаром застигає під впливом ультрафіолетового світла і створює необхідний рельєф.

Такий вид нанесення має високу зносостійкість, не підвладну перепадам температур і вологи. Інформація нанесена УФ-друком не стирається і служить довгі роки, може наноситися на різні матеріали:
- акрил, ПВХ;
- композит, нержавіюча сталь, алюміній;
- скло, кераміка;

Замовити тактильний друк в МоріартКомпанія Моріарт виробляє таблички на всіх можливих матеріалах, різних форм та кольорів (часто використовується жовте тло), з дотриманням усіх стандартів та вимог.

Впровадження табличок з тактильною печаткою є істотним проривом, дозволяє почуватися рівноправним членом суспільства кожної людини, незалежно від фізичних особливостей.

Для того, щоб зробити замовлення та отримати консультацію, ви можете залишити заявку на сайті, написати в месенджер або на пошту, а також набравши нас по телефону.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00