Попередній
Наступний

Різновиди табличок зі змінною інформацієюІснує кілька варіантів табличок зі змінною інформацією, залежно від вимог та умов розміщення. Таблички можуть бути комбіновані, з постійною та змінною інформацією за необхідності.

Змінний блок таблички може бути різних конфігурацій, наприклад:
- використання двошарового пластику;
- методом кишені;
- модульна система;
- алюмінієвий профіль.

Таблички можуть бути виготовлені із застосуванням одного або декількох матеріалів: Тендери - акрил, ПВХ;
- метал, алюміній, нержавіюча сталь, композит;
- дерево, ДСП, МДФ, фанера, меблевий щит;
- вінілові плівки;

Постійна інформація може бути нанесена методом гравірування, фрезерування з ПВХ або акрилу, а змінна часто наноситься за допомогою плівок або друку.

Таблички кріпляться кількома методами, залежно від використаного матеріалу, це може бути двосторонній скотч, шурупи або дистанційні тримачі.

Компанія Моріарт, виробляє таблички на індивідуальне замовлення, тому розмір, форма та комбінація використовуваних матеріалів може змінюватися в залежності від ваших вимог та бюджету.

Якщо вам потрібні таблички зі змінною інформацією, але ви ще не знаєте які саме, звертайтесь до наших менеджерів, розповівши про ваші умови та вимоги ми підберемо оптимальний варіант.
Зв'язатися з нами можна, залишивши заявку на сайті, або будь-яким іншим із зручних для вас варіантів зв'язку.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте у нас

Яка ціна наших послуг?

Ціна на кожен виріб формується індивідуально, виходячи з того, які полотна застосовуються у роботі, а також параметрів та кількості продукції.

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00