Попередній
Наступний

СітілайтСітілайт простий в обслуговуванні та практичний у використанні рекламний носій інформації, що має прямокутну форму та виготовляється одностороннім та двостороннім.
Даний об’єкт зовнішньої реклами складається з:
- Внутрішнього металевого корпусу з профільної труби;
- Інформаційної частини (поля).
Рекламу площину заповнюють постером або інсталяцією. Також не рідко використовують внутрішню систему для автоматичної зміни рекламного постера;
- Система внутрішнього освітлення.
Як правило, функцію внутрішнього освітлення виконують потужні світлодіодні модулі надійного виробника. Підключення відбувається за допомогою блоку живлення, що має додатковий захист від вологи та є більший термін служби.
- Пластикове захисне поле.
Наша компанія використовує матеріал високої якості для захисту інформаційного поля від погодних та механічних впливів. Обрамлене пластикове поле алюмінієвим профілем з особливою системою кріплення, завдяки якому обслуговування та заміна інформаційного поля стає більш простим.
- Опора та бетонна закладна.
Сітілайт кріпиться за допомогою анкерів в завчасно підготовлену бетонну подушку.

Враховуючи вище перелічене, можемо впевнено зробити висновок, що сітілайт – це відносно недорогий, легкий в обслуговуванні об’єкт зовнішньої реклами. Завдяки яскравому джерелу освітлення, інформаційне поле буде активним цілодобово.

Давайте співпрацювати !

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00