Портфоліо
Попередній
Наступний

Ремонт рекламної вивіскиНа жаль, зовнішня реклама, як і всі, має власний експлуатаційний термін. І об'єкти зовнішньої реклами не є винятком.
Компанія Моріарт розуміє як прикро, коли вивіска, яка вірно служила Вам кілька років, раптом починає блимати, мерехтіти або взагалі перестає світити.

Тому наша рекламно-виробнича компанія «Моріарт» надає послуги з ремонту та сервісного обслуговування вивісок.

До нас часто звертаються для заміни банеру, що вигорів, або переклеювання плівки на вітринах, що втратили свою яскравість і насиченість, а також для ремонту світлових вивісок.

Особливої ​​уваги вимагає ситуація зі світловими об'єктами, адже причин поломки може бути безліч (наприклад несправний блок живлення, світлодіодні модулі, що перегоріли, втручання в підключення вивіски і т.д.).

Однак спираючись на багаторічний досвід, фахівці компанії Моріарт оперативно та якісно виправлять будь-яку з ваших проблем.

Вартість ремонтних робіт є індивідуальною та залежить від теми та доступності об'єкта необхідного ремонту.

Ми готові замінити діоди, полагодити проводку, передрукувати та переклеїти рекламну площину, а також завжди підкажемо, що варто лагодити, а що варто замінити, для досягнення найкращого результату для вас.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00