Реклама на зупинках

В містах з розвиненою інфраструктурою та надмірною кількістю рекламних носіїв досить тяжко виділитись та стати помітним для споживача. В таких випадках для рохв'язання питання з розміщенням реклами потрібен креативний та неординарний підхід. В будь-якому розвиненому місті головним громадським транспортом є автобуси та тролейбуси, якими користується понад 50% населення. Відповідно вражуюча кількість людей щодня мінімум двічі очікує на транспорт на зупинках. Саме тому розміщення Вашої реклами на зупинках є дуже вигідним розміщенням, адже Вашу рекламну площину буде спостерігати понад п'ятдисяти відсотків населення міста. Рекламу можливо розміщувати в різних варіаціях:

- Двосторонній лайтбокс. Світловий короб з подвійним розміщенням інформаційного поля збільшує охоплення потенційних покупців, адже привертатиме увагу не тільки відвідувачів зупинки, а й звичайних прохожих. Також вигідним є цілодобовий функціонал рекламного носія завдяки світлодіодному внутрішньому освітленню.

- Банерна конструкція. Одне з найбільш бюджетних рішень на ринку зовнішньої реклами. Банер може бути як одностороннім, так і двостороннім носієм інформації завдяки можливостям матеріалу банеру блекаут (даний тип матеріалу є світлонепроникним, що дозволяє наносити друк на обидві сторони).

Ви часто запитуєте нас!

Замовити прорахунок!

Яка ціна Вашої роботи?

Замовити прорахунок!

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00