Портфоліо
Попередній
Наступний

Поклейка плівки – що потрібно знати?Процес обклеювання плівки вимагає певної підготовки для найбільш якісного виконання робіт. Необхідно врахувати технічні характеристики та особливості місця нанесення плівки.

Плівки відрізняються один від одного за сумісністю з типом плотера, з ламінацією, можливості застосування на вулиці, типу чорнила якими наноситься зображення, точних вимірах об'єкта обклеювання, і типу його поверхні.

Вибір плівки за характеристиками:
- одномірні плівки із коротким терміном служби, бюджетний варіант;
- багатоскладові, термін служби, щільність та якісні характеристики набагато вищі, висока ціна плівки;
- плівка зі спеціалізованими можливостями (люмінофорність, світловідбивна плівка, металік, голографія, вітраж, термоплівка, броні плівка)

Поклейка плівки в Києві перевірена доступність від компанії МоріартЯкісне нанесення плівки можливе лише при обліку та аналізі всіх перерахованих критеріїв, компанія Моріарт має великий досвід роботи та допоможе вам дійти якісного результату.

Компанія Моріарт допоможе зробити правильний вибір типу плівки для наклеювання, надрукує потрібну вам інформацію, поклеїть потрібну вам поверхню з урахуванням усіх необхідних тонкощів цього процесу:
- Дотримання температурного режиму;
- Обробка поверхні від забруднення;
- знежирення поверхні для наклеювання;
- вибір методу нанесення (вологий чи сухий);
- Огляд поверхні на наявність пошкоджень.

Давайте співпрацювати!

Вы часто спрашиваете нас

Ціна Вашої роботи

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00