Дозвіл на розміщення зовнішньої рекламиЗовнішня реклама – ефективний інструмент, який допомагає підприємцям розвивати свій бізнес, збільшує рівень впізнаваності, знайомить споживачів зі своїм продуктом чи послугою. Рекламна вивіска, показує перехожим, хто ви і чим займаєтеся, закликає потенційних клієнтів, підвищує рівень продажів і формує бренд компанії.

За законом для розміщення зовнішньої реклами необхідно отримати дозвіл - рекламний паспорт.
Якщо вивіску або банер розмістити без дозволу на рекламу, підприємець може отримати штраф та зазнати додаткових витрат на демонтаж/монтаж вивіски на час оформлення документів.

Компанія Моріарт, проведе вас за руку та допоможе вирішити всі питання від створення макета вивіски та до оформлення рекламного паспорта. Таким чином ви отримаєте повний супровід від однієї компанії, та значно заощадите.

Порядок розміщення рекламних вивісок по УкраїніОсновні нюанси законного розміщення рекламної вивіски: У Києві розділено на 4 зони, в кожній з них діють свої вимоги до розміщення зовнішньої реклами;
для отримання дозволу потрібно надати візуальний ескіз вивіски, фото розташування, повну адресу;
необхідно надати конструкторське рішення, креслення, ліцензію виконавця, його назву та місце провадження діяльності;
також потрібно надати інформацію про спосіб кріплення вивіски та її підсвічування.
договір оренди чи права власності на об'єкт розміщення реклами
заяву про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами;
банківські реквізити компанії.

Переваги роботи з МоріартКомпанія Моріарт допоможе вам у складанні заяви на оформлення дозволу на рекламу, зібрати всі необхідні для цього документи. Ми самі подамо всі документи у відповідні державні органи. Вам не доведеться сидіти в чергах, витрачати свій час і розумітися на бюрократичних нюансах даної процедури. Всі клопоти ми візьмемо на себе, в результаті чого ви отримаєте свій паспорт.

Замовляйте дозвіл на розміщення зовнішньої реклами у нас і ефективність вашого бізнесу зросте в рази!

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00