Портфоліо
Попередній
Наступний

Офісні мебліВ той час, коли людину зустрічають по одягу, враження від компанії створюється на основі вигляду офісного приміщення. Як і одяг, офісні меблі мають не тільки функціональне, а й представницьке призначення і мають бути зручними, відповідними до вимог моди, а також підкреслювати солідність і престиж фірми, відповідати напряму діяльності.

Наша компанія як ніхто розуміє значення пристойного оформлення робочого простору кожного працівника. Саме тому для нас є дуже важливо в першу чергу індивідуальність у кожному проєкті, навіть якщо мова йде про звичайні робочі столи.

Ми виготовляємо офісне меблювання на замовлення за вже розробленими проєктом, часто по брендбуку фірм.

Якщо ваш бізнес росте, і виникає потреба у новому робочому просторі, офісних меблях, створенні робочого місця для нових співробітників, або просто замінити старі меблі на нові: робочі столи, стільці, шафи, полиці, стелажі, зону відпочинку, компанія Моріарт допоможе вам у цьому.

Також додатково надаємо послуги по розробці конструктивного рішення.

Наша компанія має досвід у виготовленні корпусних меблевих виробів для кожного клієнта не залежно від його бюджету та вимог. Саме тому якщо Вам потрібно оформити робоче приміщення з нуля, звернення до нашої компанії буде чудовим рішенням.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00