Портфоліо
Попередній
Наступний

Об’ємні літери несвітловіКожен з нас може впевнено підтвердити, що у будь-якому випадку тривимірна подача інформації на багато краще сприймається, ніж двовимірна.

Саме тому замовити несвітлові об’ємні літери для оформлення торгового об’єкту буде вірним і практичним рішенням. Несвітлові об’ємні літери виготовляються з різноманітних матеріалів, таких як ПВХ, акрил, композит, метал, нержавіюча сталь.

Найбільш довговічними вважаються металеві літери, найбільш бюджетними – літери з ПВХ.

Несвітлові літери практичні до використання як в оформленні зовнішньої, так і інтер’єрної реклами, і як дахова конструкція. Завдяки відсутності обмеження через кабелі для освітлення, несвітлові літери можливо монтувати як і де забажається – вертикально, горизонтально чи по кривій.

У випадку необхідності на ПВХ або акрил наноситься плівка, яка надає літерам потрібного кольору, текстури благородного металу або дизайнерського ефекту.

Замовити виготовлення, монтаж об’ємних несвітлових літер можливо заливши запит на телефонний дзвінок на нашому сайті, звернувшись із запитом електронну пошту, або телефоном, вказаним в контактах.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Яка ціна Вашої роботи?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00