Портфоліо
Попередній
Наступний

Об’ємні літери зі світловим бортомОдна із поширених варіацій світлових літер. Являє собою досить оригінальне та естетичне рішення для оформлення внутрішніх приміщень торгових центрів, офісів, клінік і т.д.

Фронтальна частина вивіски зі світловим бортом виготовляється із світлонепроникного матеріалу, а бортова – з оргскла (акрил).

Світлодіодні модулі можуть бути розміщені як на задній так і на лицевій внутрішніх стінках.

В вивісці зі світловим торцем освітлення не має такої яскравості, як із світловим обличчям, наприклад, але читабельність та помітність від цього не зменшується.

В поєднанні внутрішнього освітлення та акрилу на бортових частинах отримуємо м’який світловий ореол навколо літери, який досить вигідно виділяє вивіску серед конкурентів.

За бажанням можливо оформити бортову частину виробу світлорозсіюючою плівкою Oracal, що надасть їй неповторного колориту.

Рекомендуємо розміщувати об’ємні літери із світловим бортом переважно в середині приміщення.

За умови розміщення літер зі світловим бортом ззовні, протягом тривалої експлуатації на світлових бортах буде досить чітко видно весь пил та подібні неприємні речі, які неминуче потраплять всередину вивіски.
Це безперечно приводить вивіску в не презентабельний вигляд, та примушує власника додаткових витрат на клінінгові послуги.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати

Яка ціна Вашої роботи?

Що входить в комплекс виготовлення зовнішньої реклами "під ключ"?

Термін "Виготовлення під ключ" має значення роботи повного циклу.
Наприклад, коли відкривається новий торговий об'єкт, він потребує індивідуального підходу до оформлення. Наші фахівці виїжджають на об'єкт для консультації замовника щодо можливих варіантів оформлення відповідно наявних умов, знімають фізичні заміри.
Ми підготуємо для вас макет-візуальзацію реклами, надамо вам конструктивне рішення щодо її розміщення. Після етапу узгодження проекту Замовником, виготовляємо обговорення нами товар, перевозиться нашими силами на об'єкт, за потребою демонтуємо застарілі елементи реклами, монтуємо та підключається вивіску до електроживлення (після роботи Ваших електриків). Сумарна вартість виготовлення "під ключ" завжди є меншою, ніж замовлення окремих робіт в різних компаній.

Чому частина літер не світиться або мигає? Що входить у вартість ремонту?

Корінь проблеми можливо точно назвати лише після огляду майстра.
Але зазвичай літери втрачають рівне освітлення (темні плями) коли світлодіодні модулі або стрічка виходять із ладу.
Якщо все слово або одна літера блимають - в більшості випадків проблема в блоці живлення.
Якщо вивіска виготовлена із неону, і одна із літер втратила яскравість або не горить зовсім, тоді потрібно повністю заміняти пошкоджену деталь. Але варто враховувати ланцюговий зв'язок в елементах неонових вивісок. Тобто якщо вийшов із ладу один елемент, найближчим часом вийде із ладу і наступний.
Вартість ремонту у випадку світлових вивісок із світлодіодними модулями та стрічками включає виїзд майстра на об'єкт, консультацію, повну заміну модулів або стрічки (повна заміна потрібна для того щоб тон світла нових та старих модулів не відрізнявся) або заміну блоку живлення.
У випадках ремонту неонових вивісок вартість прораховується індивідуально, залежно від складності та масштабу робіт.

Давайте співпрацювати

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00