Портфоліо
Попередній
Наступний

Об'ємні літери зі світловим обличчямОб'ємні літери зі світловим обличчям - це один із найпоширеніших видів зовнішньої реклами, що є універсальним та використовуються як для оформлення фасаду аптек, так і для брендування офісів та бізнес-приміщень.

Вивіски зі світовим обличчям мають безліч переваг:
- виконують роль освітлення (особливо актуально, якщо мова йде про оформлення фасаду).
- проглядаються з досить віддалених відстаней, з будь-яких ракурсів, та приваблює око як в день, так і в ночі.

Об'ємні літери зі світловим обличчям досить практичні в питанні монтажу: їх можливо розміщувати як на пряму до фасаду або стіни приміщення, на металокаркас або як дахову конструкцію.

Світлові літери для зовнішньої реклами зазвичай виготовляють з пластику. Для фронтальної частини використовують акрил (молочний), для бортової та тильної частини використовують ПВХ. Останній можливо замінити на метал, нержавійку, алюміній або інший матеріал.

Бокові частини літер із світловим обличчям обклеюються світлонепроникною плівкою. Освітлення забезпечується високоякісними світлодіодними модулями, що розміщені на задній, внутрішній стінках літери.

Компанія Моріарт надає послуги з виготовлення та монтажу об’ємних світлових літер в Києві та інших містах України.

Для того щоб зробити замовлення, потрібно підготувати інформацію щодо шрифту та розміру, потім передати дані менеджеру разом із адресою та фото місця монтажу.

Якщо Ви не визначились з тим що саме Вам потрібно, ми завжди готові надати якісну консультацію, запропонувати декілька варіантів світлових літер та підготувати візуалізацію майбутньої вивіски в реальних розмірах.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Яка ціна Вашої роботи?

Що входить в комплекс виготовлення зовнішньої реклами "під ключ"?

Термін "Виготовлення під ключ" має значення роботи повного циклу.
Наприклад, коли відкривається новий торговий об'єкт, він потребує індивідуального підходу до оформлення. Наші фахівці виїжджають на об'єкт для консультації замовника щодо можливих варіантів оформлення відповідно наявних умов, знімають фізичні заміри.
Ми підготуємо для вас макет-візуальзацію реклами, надамо вам конструктивне рішення щодо її розміщення. Після етапу узгодження проекту Замовником, виготовляємо обговорення нами товар, перевозиться нашими силами на об'єкт, за потребою демонтуємо застарілі елементи реклами, монтуємо та підключається вивіску до електроживлення (після роботи Ваших електриків). Сумарна вартість виготовлення "під ключ" завжди є меншою, ніж замовлення окремих робіт в різних компаній.

Чому частина літер не світиться або мигає? Що входить у вартість ремонту?

Корінь проблеми можливо точно назвати лише після огляду майстра.
Але зазвичай літери втрачають рівне освітлення (темні плями) коли світлодіодні модулі або стрічка виходять із ладу.
Якщо все слово або одна літера блимають - в більшості випадків проблема в блоці живлення.
Якщо вивіска виготовлена із неону, і одна із літер втратила яскравість або не горить зовсім, тоді потрібно повністю заміняти пошкоджену деталь. Але варто враховувати ланцюговий зв'язок в елементах неонових вивісок. Тобто якщо вийшов із ладу один елемент, найближчим часом вийде із ладу і наступний.
Вартість ремонту у випадку світлових вивісок із світлодіодними модулями та стрічками включає виїзд майстра на об'єкт, консультацію, повну заміну модулів або стрічки (повна заміна потрібна для того щоб тон світла нових та старих модулів не відрізнявся) або заміну блоку живлення.
У випадках ремонту неонових вивісок вартість прораховується індивідуально, залежно від складності та масштабу робіт.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00