Портфоліо
Попередній
Наступний

Об'ємні літери із контражурним освітленнямОб'ємні літери із контражурним освітленням – практичне рішення для зовнішньої реклами у випадках, коли потрібна оригінальна та довговічна вивіска, що буде стійкою до погодних умов.

Контражурне освітлення літер в темну пору доби забезпечує чудовий зоровий ефект, завдяки м’якому, яскравому світлу та нестандартній подачі реклами, що гарантовано виділятиме Вашу рекламу серед конкурентів.

Фронтальні та бортові частини літер виготовлені з світлонепроникного матеріалу (метал,ПВХ, нержавіюча сталь).
Тильна частина виготовлена із матового прозорого оргскла.

Монтуються світлові літери із контражурним освітленням на дистанційні тримачі на відстані 30-50 мм з метою створення простору для розсіювання світла.

За потреби динамічного освітлення із зміною кольорів в літери монтуються RGB діоди із контролером, що надасть змогу власнику змінювати фон за допомогою пульту за бажанням.

Як формується вартість світлових літер з контражурним освітленням?

На кінцевий цінник виготовлення та монтажу світлових літер впливає:
- габарити світлових літер;
- потреба у розробці дизайнерського рішення;
- матеріали з яких виготовлятиметься літери з контражуром;
- місце та умови монтажу.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Яка ціна Вашої роботи?

Що входить в комплекс виготовлення зовнішньої реклами "під ключ"?

Термін "Виготовлення під ключ" має значення роботи повного циклу.
Наприклад, коли відкривається новий торговий об'єкт, він потребує індивідуального підходу до оформлення. Наші фахівці виїжджають на об'єкт для консультації замовника щодо можливих варіантів оформлення відповідно наявних умов, знімають фізичні заміри.
Ми підготуємо для вас макет-візуальзацію реклами, надамо вам конструктивне рішення щодо її розміщення. Після етапу узгодження проекту Замовником, виготовляємо обговорення нами товар, перевозиться нашими силами на об'єкт, за потребою демонтуємо застарілі елементи реклами, монтуємо та підключається вивіску до електроживлення (після роботи Ваших електриків). Сумарна вартість виготовлення "під ключ" завжди є меншою, ніж замовлення окремих робіт в різних компаній.

Чому частина літер не світиться або мигає? Що входить у вартість ремонту?

Корінь проблеми можливо точно назвати лише після огляду майстра.
Але зазвичай літери втрачають рівне освітлення (темні плями) коли світлодіодні модулі або стрічка виходять із ладу.
Якщо все слово або одна літера блимають - в більшості випадків проблема в блоці живлення.
Якщо вивіска виготовлена із неону, і одна із літер втратила яскравість або не горить зовсім, тоді потрібно повністю заміняти пошкоджену деталь. Але варто враховувати ланцюговий зв'язок в елементах неонових вивісок. Тобто якщо вийшов із ладу один елемент, найближчим часом вийде із ладу і наступний.
Вартість ремонту у випадку світлових вивісок із світлодіодними модулями та стрічками включає виїзд майстра на об'єкт, консультацію, повну заміну модулів або стрічки (повна заміна потрібна для того щоб тон світла нових та старих модулів не відрізнявся) або заміну блоку живлення.
У випадках ремонту неонових вивісок вартість прораховується індивідуально, залежно від складності та масштабу робіт.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00