Портфоліо

Монтаж вивіски видасть свідоцтво про народження об'єкту

Дизайнерські розробки художників з компанії Moriart гармонійно впишуться в архітектурний ансамбль будівель, серед яких поселиться нова вивіска. Оригінальний стиль і якісний монтаж вивіски гарантовані нами завдяки багаторічному досвіду роботи. Монтажні бригади скоординовані, а значить, рекламна продукція в цілісності й схоронності встановиться на позиції. Нам відомі тонкощі установки торцевих вивісок, з продуманою кріпильної політикою, враховані параметри електромережі при монтажі світлодіодних конструкцій. Установку вивіски на даху ми запрошуємо вас замовити теж у нас, так як проведемо її за допомогою зварених сталевих труб і зміцнимо основу блоками з бетону.

В авторитетній компанії установка вивіски налагоджений процес

Погляд перехожого зупиниться на перекособочену або з нерівним світлом вивісці, але довіри вона не викличе і призову увійти тим більше. Щоб уникнути такого небажаного ефекту, установка вивіски зобов'язана пройти без сучка і задирки, тобто з нашою компанією Moriart. Для якісної вивіски необхідні такі ж відмінні матеріали, за допомогою яких вона буде встановлена. Майстри установки вивіски з нашої компанії користуються тими, які збільшують термін служби конструкції на тривалий час. На нашу роботу не зможе вплинути стовпчик термометра, так як виконуємо її всесезонно. Наш досвід дозволяє не думати про примхи погоди, а використовуючи передові технології, рухатися до мети.

Монтаж вивіски з поетапним втіленням подарує ключ до успіху

Фахівці рекламно-виробничої компанії Moriart попередить монтаж вивіски такими обов'язковими етапами: Виїзд на місце установки для визначення якості грунту або поверхні кріплення, проведення необхідних, безпосередньо на місцевості, вимірювань для вказівки способу кріплення. Визначивши сферу експлуатації вивіски, виробляють обчислення параметрів опорів матеріалів, розрахунок безпечних характеристик при навантаженнях від вітру, дощу, снігу. Тільки дотримуючись усіх технологічних кроки, вивіска прослужить довго і буде радувати вас і ваших відвідувачів.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Вашої роботи

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00