Портфоліо

Уф друк Київ: для чого використовують друковані матеріали

Ультрафіолетовий друк може використовуватися для створення унікальних рекламних площ, при оздобленні громадських місць, в тому числі: При оформленні або брендування транспорту. При підготовці до прес-конференцій, виставок, масштабних заходів. Для установки рекламних щитів над дорогою, оформленні банерів і бордів. Для вітрин магазинів і торгових точок різних розмірів. Для вивісок і промостоек. Для оформлення елементів інтер'єру.

Широкоформатний ультрафіолетовий друк: особливості та переваги

Однією з найважливіших особливостей такої печатки є можливість роботи з будь-яким матеріалом. За допомогою спеціального обладнання здійснюється друк на акрилі, на плівці, різних видах паперу та інших матеріалах. Завдяки своїм особливостям, ультрафіолетовий друк дозволяє реалізувати будь-які рекламні проекти, створювати унікальні рішення в інтер'єрі та багато іншого. Ультрафіолетовий друк на плівці та інших матеріалах має такі переваги: Стійкість до зовнішніх факторів навколишнього середовища. Зображення зберігає первинний зовнішній вигляд тривалий час. Екологічність матеріалів. Можливість здійснювати друк на будь-яких рулонних матеріалах. Відсутність різких запахів, що дає можливість внутрішнього застосування. Важливим фактором є можливість використання методики при оформленні інтер'єрів. Використовуючи дану технологію, можна створити барвисті стінові панно, оформити меблі, дверні конструкції, стільниці та інші елементи інтер'єру. Такі рішення підійдуть як для дому, так і для офісу, стануть чудовою прикрасою і доповненням будь-якого дизайну.

Замовити УФ друк в Києві

Звернувшись в компанію Moriart, ви зможете замовити високоякісну друк на листових і рулонних матеріалах для вашого бізнесу. Наші фахівці в найкоротші терміни реалізують проекти від розробки дизайну до нанесення малюнків. Ми пропонуємо оптимальні умови співпраці для кожного клієнта. Використовується професійне високоточне обладнання, а також кращі матеріали. Всі роботи виконуються індивідуально для кожного проекту. Зв'язавшись з нашими менеджерами, ви отримаєте детальну консультацію по всіх різновидів друку і зможете оформити замовлення. Телефонуйте нам прямо зараз і замовляйте необхідні друковані матеріали!

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Вашої роботи?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00