Портфоліо
Попередній
Наступний

Що представляе собою торцевий вказівник?Панель-кронштейн, або торцевий покажчик є дуже популярним у м. Києві завдяки якісній подачі інформації в місцях з обмеженим фронтальним оглядом.

Даний об'єкт зовнішньої реклами зазвичай є двостороннім лайтбоксом, фронтальні сторони якого запалюються потужними торцевими світлодіодними модулями.

Матеріали для лицьових частин використовують дуже різноманітні: акрил молочний (оргскло), банерна тканина, композит, пластик, LED-екран.

Для декорування використовують аплікацію зі світлорозсіювальної плівки Oracal. Борти зазвичай виготовляють з ПВХ, але для зон з посиленим вітровим навантаженням рекомендується метал або алюміній.

Панель-кронштейн комплектуються посиленою металокаркасною конструкцією - бічним кріпленням (кронштейном) - за допомогою якого вивіска монтується до поверхні (наприклад, фасаду будівлі).

Торцеві покажчики часто використовують як інформаційні, рекламні носії, так і як покажчики напряму руху.

Торцеві покажчики виготовляють у різних формах та стилях, це стосується не тільки короба, а й металевого кронштейна.

Замовивши торцевий покажчик у компанії Моріарт, ви отримаєте якісний та надійний рекламний покажчик, який буде привертати увагу ваших клієнтів. Наші менеджери допоможуть вам розібратися у виборі матеріалів, що підходять для ваших умов та фінансів, зроблять прорахунок та нададуть візуалізацію, а монтажники після виробництва надійно встановлять вашу рекламу.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Яка ціна Вашої роботи?

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00