Попередній
Наступний

Різновиди рекламних стендів та їх призначенняЗалежно від сфери застосування стенди поділяють на кілька видів:
1. Інформаційні стенди – простий, але водночас надзвичайно зручний спосіб донести до відвідувача те, що вам потрібно;
2. Рекламні стенди — доносять до споживачів відомості про запропоновані товари та послуги, розповідають про характеристики товару та переваги пропозицій;
3. Навігаційні стенди - вказують розташування офісу або магазину, дають вказівки по маршруту;
4. Промо-щити – інформують відвідувачів про акції, привертають увагу до певного товару;
5. Виставкові стенди — демонструють імідж компанії на виставках, ознайомлюють із продукцією та формують думку про компанію.

Як замовити стенд?Виготовлення стендів - один із напрямків діяльності компанії Моріарт. Ми можемо розробити конструкцію будь-якої складності за індивідуальним проектом, який буде підходити вам за розміром та дизайном.
Швидко та зручно зв'язатися з нами можна через форму замовлення на сайті, по телефону або надіславши лист на електронну адресу. Менеджер компанії проконсультує про вартість та терміни виконання замовлення, а також уточнить усі потрібні деталі.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

ЦІНА ВАШОЇ РОБОТИ?Вартість багато в чому залежить від ідеї замовника, вибору матеріалів, розміру і складності роботи.

Високий рівень професіоналізму компанії дозволяє виконувати роботу будь-якої складності з мінімальними витратами, що позитивно подається на ціну продукції.

Ми пропонуємо якісні інформаційні табло за оптимальною вартістю з можливістю замовлення економ-варіанту або ексклюзивної моделі з додатковими елементами, застосуванням гнучких неонових або інших дизайнерських рішень.

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00