Попередній
Наступний

Стенд: види і напрямки

Залежно від площі нанесення, підставки діляться на кілька видів: Інформація - це простий, але в той же час надзвичайно зручний спосіб донести до відвідувача те, що вам потрібно; Реклама - інформувати споживачів про пропоновані товари і послуги, розповідати про особливості продукту і переваги пропозицій; Навігація - вказати місцезнаходження офісу або магазину, дати інструкцію по маршруту; рекламні білборди - інформувати відвідувачів про акції, привертати увагу до певного товару; виставкові стенди - демонструють імідж компанії на виставках, ознайомляться з продукцією і формують думку про компанію. Конструкції бувають зі змінною і статичною начинкою, а також комбіновані. Заміни будуть корисні, якщо інформація буде постійно змінюватися, а статична необхідна для відображення постійної інформації. Комбінована версія дозволить залишити основну інформацію незмінною, але замінити окремі елементи і доповнити новою інформацією.

Як замовити стенд

Виготовлення стендів є одним з видів діяльності Моріарта. Ми можемо спроектувати будь-який індивідуальний дизайн, який вам підходить за розміром і дизайном. Ви можете швидко і зручно зв'язатися з нами через форму замовлення на сайті, по телефону або відправивши електронний лист на адресу електронної пошти. Менеджер компанії проконсультує про вартість і терміни замовлення, а також уточнить всі необхідні деталі.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

ЦІНА ВАШОЇ РОБОТИ?

Вартість багато в чому залежить від ідеї замовника, вибору матеріалів, розміру і складності роботи. Високий рівень професіоналізму компанії дозволяє виконувати роботу будь-якої складності з мінімальними витратами, що позитивно подається на ціну продукції. Ми пропонуємо якісні інформаційні табло за оптимальною вартістю з можливістю замовлення економ-варіанту або ексклюзивної моделі з додатковими елементами, застосуванням гнучких неонових або інших дизайнерських рішень.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00