Портфоліо
Попередній
Наступний

Наша компанія пропонує широкий асортимент штендерів різних форм. Штендер як об’єкт зовнішньої реклами та інформаційний носій має безліч позитивних сторін:

- Бюджетність . Простота конструкції, що не вимагає сильних затрат в плані робочої сили та матеріалів.

- Легкість конструкції. Опираючись на вище вказану позицію, можливо зробити висновок щодо легкості конструкції. Це надає можливість переміщення рекламного поля без особливих труднощів.

- Практичність. Завдяки мобільності конструкції штендера, даний рекламний об’єкт можливо розміщувати в комфортному для власника місці. Особливо це актуально, коли торговий об’єкт розміщений в непомітному для покупця місці. В таких випадках штендер виконує інформаційну, навігаційну функції.

Рекламну площину можливо виготовити з різноманітних матеріалів, найміцнішим з них є алюмінієво композитна панель, що є стійкою до механічних та погодних умов. Найбюджетніший варіант звичайно ПВХ. Наносити інформацію можливо за допомогою плівки (аплікація або з нанесеним прямим друком) або надрукувати напряму на матеріалі.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Яка ціна Вашої роботи?

Розмір робочої поверхні. Чим вона більша, тим вища ціна.
Виготовлення матеріалу.
Цінова політика компанії. У різних організаціях можна купити один і той же стовп за різною вартістю. У фірмах, які рідко довміхаться виробляти ці конструкції, вони будуть коштувати на порядок дорожче.
Якість друку малюнка.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00