Портфоліо
Попередній
Наступний

Особливості столів для стійки реєстраціїРесепшен - це місце, яке зустрічає відвідувача вже на порозі закладу, і справляє перше та важливе враження про вас. Як то кажуть: "зустрічають по одягу", тому не варто недооцінювати приймальну зону вашого закладу.

Ресепшен можна розділити на 3 зони:
- стійка ресепшен;
- приймальна зона;
- задня стека ресепшена.

Особливості стійок для ресепшен
Ресепшн відрізняється від стандартних столів наявністю кількох рівнів. Верхня частина ресепшена призначена для відвідувачів, нижня ж для співробітника закладу. Часто на передній частині стійки ресепшна розміщують логотип компанії, а також підсвічування для більшої привабливості.

За своєю формою стійка решепшен буває:
- замкнута - використовуються у великих автосалонах та готелях, часто примикають до стін, створюючи таким чином найрізноманітніші форми;
-радіусна - встановлюється у центральній частині зали, це оптимальний варіант обслуговування значної кількості клієнтів у великих офісах;
- п-подібна – може бути замкненою і ні;
- кутова – компактна модель, призначена для використання в невеликих приміщеннях, виконує функції візуального згладжування;
- пряма - найбільш популярний тип, застосовуються в прямокутних інтер'єрах і гармонійно виглядають у будь-яких приміщеннях.

Приймальна зона зазвичай обставлена ​​зручними кріслами та диванами, також у цій зоні часто ставлять невеликі столики, якщо відвідувачеві потрібно заповнити анкету або підписати документи.

Зона за ресепшеном часто прикрашена підсвічуванням та логотипом компанії, складність та виконання даної зони можуть бути найрізноманітнішими. Часто логотип компанії для зони ресепшен виконують із об'ємних літер.

Де замовити стійку реєстрації?Ресепшен замовити можна у компанії Моріарт. У нас найдоступніші ціни.

Нашим майстрам під силу створити варіанти будь-яких форм та розмірів. Перед тим як робити замовлення, не зайвим буде проконсультуватися з нашим менеджером. Він допоможе вам підібрати найоптимальніший варіант. Спільно з вами ми створимо дизайн-проект, що враховує всі ваші побажання та смакові уподобання.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

ЦІНА ВАШОЇ РОБОТИ?


Вартість залежить в основному від того, з яких матеріалів виготовлений виріб. Можна виділити різні цінові категорії:

Елітні. Основи МДФ в поєднанні з перфорованим деревом, металом, склом або каменем.

Vip. Стійки для столу обрізані пластиком, склом, сталлю, всілякими каменями, основа може бути від DSP або МДФ.

Стандарт. Основа з CPD поєднується з різними елементами пластику або хромованої сталі.

Економ. Виготовлений з ламінованого CPD і доповнений перфорованими вставками.

На ціну також впливає форма моделі. Найдешевші прямі.

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00