Портфоліо
Попередній
Наступний

Фасадні таблички

Фасадні таблички – таблички, що розміщені на фасаді будівель та інформують про назву закладу\фірми\організації. Рекламно виробнича компанія повного циклу «Моріарт» виготовляє фасадні таблички з якісних матеріалів, що є стійкими до погодніх умов. Нанесення інформаційного поля можливо в декілька способів: - аплікація якісною плівкою Oracal; - нанесенням плівки з ультрафіолетовим друком, що є стійким до сонячних променів протягом тривалого періоду часу; - прямим нанесенням на матеріал ультрафіолетового друку з вище вказаними властивостями; - аплікація з кольорового оргскла. Список матеріалів, з яких можливе виготовлення фасадних табличок, є досить широким: алюмінієво композитна панель, оргскло (акрил), полівінілхлорид (ПВХ), метал, алюміній, нержавіюча сталь та навіть дерево. Монтуються фасадні таблички, як правило, на декоративні дюбеля напряму до фасаду будівлі. Замовити фасадну табличку можливо по телефону або через електрону пошту. Наша компанія додатково надає послуги по розробці візуалізацій, що обов'язково допоможе вибрати ідеальну фасадну табличку для Вашої організації.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Ваших робіт?

Вартість послуги залежить від маси і габаритів конструкцій, а також форми, дизайну і конструктивних особливостей фриза, а ще від складності проведення робіт. Дана послуга передбачає:

Облицювання колон, козирків композитними панелями.
Створення вивісок.
Оформлення вітрин (обклеювання вініловими плівками, установка лайтбоксів).
Крім того істотний вплив на вартість надають ціни кріпильних матеріалів, умов праці, термінів, віддаленості об'єкта. Застосування даного типу зовнішньої реклами дозволить облагородити будівлю, привернути увагу потенційних клієнтів, тому економити не рекомендується.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00