Портфоліо
Попередній
Наступний

Лайтбокс високоефективне рекламне рішенняЛайтбокс - це один із найпоширеніших видів зовнішньої реклами

Лайтбокс є універсальним світловим рекламним об'єктом, його можна зробити будь-якої форми: круглої, прямокутної або лінійної форми, також їх можна зробити односторонніми або двосторонніми.


Завдяки великій різноманітності матеріалів, з якого можна зробити світловий короб, клієнт може підібрати для себе оптимальний за бюджетом варіант. - Каркас лайтбоксу може бути з: полікарбонату, металу покритого ґрунтовкою, алюмінію та профілю;
- Профіль з: оцинковування, пластика;
- підсвічування світлового лайтбоксу: люмінесцентна, світлодіодна, можна встановити RGB діоди для створення колірних композицій;
- фронтальна частина світлового боксу може бути виконана з: банера, постера, обклеювання плівки, акрилу або полікарбонату.

При виробництві лайтбоксу можна врахувати можливість заміни рекламного зображення, це дасть можливість вносити різноманітність для більшого залучення потенційних клієнтів, інформувати про поточні акції та анонси.

За типом кріплення світловий короб може бути підвісним, підлоговим, торцевим або кріпитися до стіни на кронштейни. Щоб збільшити кут огляду рекламної площини лайтбокс, можна зробити обертовим.

Запрошуємо замовити сучасні, багатофункціональні лайтбокси:Компанія Моріарт має великий досвід виробництва лайтбоксів різної складності та монтажу за різних умов, тому замовивши рекламу у нас, ви можете бути впевнені, що довірилися професіоналам.

Наші менеджери допоможуть вам визначитися за матеріалами та вартістю, дизайнер створить макет, показавши як виглядатиме ваша майбутня реклама, конструктор подбає про надійність конструкції та її кріплення, а команда монтажників приїде та встановить лайтбокс на обумовлене з вами місце.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Вашої роботи ?

від 4000 грн/м.кв.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00