Попередній
Наступний

Розумний підхід до демонтажуДля вантажу минулого, а у випадку зовнішньої реклами – від старої вивіски.

Наша компанія надає послуги по демонтажним роботам з метою облегшити життя нашим клієнтам та надати їм вільний простір для здійснення найсміливіших рішень.

Процес виробництва зовнішньої реклами в солідних закладах вже на стадії розробки передбачає її можливий вихід з ладу або настання періоду її удосконалення, а отже і демонтаж.

Економічно і технічно вигідно замовити весь спектр послуг аж до демонтажу зовнішньої реклами у виробника з повним циклом робіт.

У рекламно-виробничої компанії Моріарт придуманий дизайнерами проєкт допрацьовує інженерна думка майстрів виробничого цеху з розрахунком на збірку, установку, розбір конструкції, з подальшою безперебійною експлуатацією реклами.

Демонтаж незаконної реклами та збереження цілісності вивісокНе рідко замовником демонтажу реклами виступають державні заклади, які шукають організацію, яка відповідально виконає демонтаж зовнішньої реклами.

Випадки ці пов'язані з незаконною рекламою, однак здійснити цей захід також потрібно акуратно, оскільки вилучені конструкції часто не утилізуються і можуть підлягати повторній реалізації.

Таким чином, Моріарт допомагає робити наше місто безпечнішим, та зберігає кошти власників реклами, роблячи свою роботу максимально професійно.

Наші ціни на демонтаж реклами не відлякують навіть малобюджетні організації, а якість і терміни робіт дозволяють йти за наміченим графіком.

Утилізація вивісокВ разі якщо демонтована вивіска більше не потрібна і залишати її в себе Ви не плануєте, «Моріарт» надає послуги по утилізації об'єктів зовнішньої реклами.

Тому рекламно-виробнича компанія повного циклу «Моріарт» є надійним партнером в питанні демонтажних робіт різних типів реклами та подальшої утилізації без шкоди навколишньому середовищу.

Переваги співпраці з МоріартМоріарт - це команда професіоналів, ми гарантуємо якість своєї роботи, знами Ви отримаєте:
- високу швидкість робіт
- збереження будь-якої конструкції
- всесезонність надання послуг
- дотримання техніки безпеки
- цінову доступність.

Також ми позбавимо Вас від занадто шумних та пильних робіт, адже наші фахівці знають свою справу і виконають роботу тихо і спокійно, по міру можливостей.

Давайте співпрацювати

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00