Портфоліо
Попередній
НаступнийРаціональним рішенням будь-якого клієнта є оформлення повного комплексу послуг саме в тій компанії, що виготовляє рекламний об'єкт, адже в такому випадку фахівці зможуть врахувати всі особливості монтажу в конструкції виробу та виконати Ваше замовлення під ключ без особливих труднощів.

І тому до широкого спектру послуг, що надає рекламно-виробнича компанія повного циклу «Моріарт», входить не лише розробка конструктивного рішення та виготовлення об'єктів зовнішньої реклами, а й монтаж реклами будь-якої складності.

Наші фахівці здійснюють різнопланові монтажні роботи як в денний, так і в нічний час, незважаючи на висоту монтажу.

Також хочемо акцентувати увагу на багаторічному досвіді наших монтажників, що дає впевненість у тому, що рекламний об'єкт не буде пошкоджений під час підвішування, що є нерідким випадком в нашій сфері діяльності.

На низьких рівнях ми використовуємо драбину або монтажні ліси, а от коли мова йде про висоту понад 10-17 м, ми звертаємось за допомогою до спецтехніки та альпіністів.

Тому монтаж вивіски на верхівках торгових центрів чи багатоповерхових будівель не є для нас проблемою, адже наші альпіністи виконають всі послуги в найкращому вигляді.

Щодня ми монтуємо вивіски, об'ємні літери, банера на різних висотах та фасадах різних форм та матеріалів, і тому можемо Вас запевнети, що після звернення в нашу компанію Ви видихнете з полегшенням адже всі турботу щодо виготовлення та монтажу вашої реклами ми перекладемо на свої плечі!

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Вашої роботи

Вартість залежить від великої кількості різноманітних факторів, головними з яких є:Особливості ділянки, на якому будуть проводитися роботи.


Тип рекламної конструкції.


Висота установки.


Вага.


Рівень складності.


Індивідуальні побажання клієнта.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00