Портфоліо
Попередній
Наступний

Монтаж рекламних банерівДля того, щоб зробити якісний монтаж рекламних банерів, фахівцями нашої компанії Moriart, будуть внесені уточнення щодо його способу установки.
Робиться це з огляду на попередньої підготовки полотна банера до монтажу.

Прикріпити банер можна за допомогою:
люверсов
гаків
скоб або болтів
тросів.

Люверсне кріплення вимагає пробиття отворів для шнура, для гаків периметр банера ми проарміруем додаткової металевою пластиною. Цю арматуру можна також прикручувати на болти.

Зовнішня реклама передбачає кілька способів монтажу банерів:
з використанням рами, яка буде стаціонарна, а полотна змінюватися;
без застосування рами, підійде для разового застосування банерів малих розмірів;
використовуючи будівельний пістолет.

Замовляти монтаж банера вигідніше у компаній з повним виробничим циклом


Звичайно монтаж банера всередині приміщення і на площинах висоток - це різного рівня складності робота, але для працівників нашої компанії Moriart кожна з них виключає непрофесійний підхід.

Наша рекламно-виробнича компанія - це згуртований колектив, тому майстри однієї виробничого ланцюга принципово не можуть підвести фахівців з суміжного підрозділу, встановивши добре розроблений і віртуозно надрукований банер не якісно.

Монтаж рекламних банерів проводиться з урахуванням способів боротьби з парусністю. На готовому об'єкті ви не побачите складки, перекоси, непропорційний натяг.

Успішно проведений монтаж банера подарує додатковий ресурс конструкціїЩоб тривалий час не думати про ремонт або навіть пошуку відлетів банера, його установку краще доручити перевіреної компанії.

Відмітна риса досвідчених майстрів в нашій рекламно-виробничої компанії Moriart - навички та вміння, за допомогою яких цілісність конструкції при монтажі банера не буде порушена. Нам відомі прийоми з розрізами дрібного характеру, застосування підкладки, поділу на фрагменти, додаткове зміцнення стропою. Таке віртуозне встановлення ми проводимо в екстремальних умовах, але з позитивним настроєм!

Сумнівів в надійності нашої роботи у вас не буде, так як ми назвемо монтаж банера успішним лише тоді, коли він прикріплений надійно і в заданій проектній площині.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Яка ціна Вашої роботи?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00