Портфоліо
Попередній
Наступний

Меблі для кав’яреньКожен заклад в період високого рівня конкуренції серед кав'ярень, бажає покорити гостей не тільки смачною кавою та десертами, а й атмосферою та зовнішнім виглядом, заповнити зручними меблями для клієнтів та функціональними для працівників.

Та щоб досягнути цієї мети не достатньо закупити меблі в гуртового постачальника, який виготовляє товар по накатаній, фабричній системі.

Заклад в якому барну стійку, блоки видачі й приймання замовлень виготовляли індивідуально під бренд кав'ярні та приміщення, сприймається відвідувачами як достойний бренд, який викликає довіру.

Робоча зона, барна стійка виготовлена під потреби баристи та відповідно техніці, що потрібна для якісного обслуговування. Зручні дивани виготовлені на замовлення будуть спонукати ваших відвідувачів повертатися знову і знову. Сучасні столи та стільці можуть бути в популярному стилі лофт, та виготовлені по вашому смаку або дизайн проєкту.
А логотип Вашого бренду гармонійно вписаний не тільки на стаканчики для запашної кави, а й в барній стійці, на яку обов'язково будуть звертати увагу не лише гості кав'ярні, а й звичайні прохожі (а отже й потенційні клієнти).
Брендування та індивідуальне оснащення кав'ярні меблями підвищує рівень впізнаваності та ріст кількості постійних гостей. Компанія Моріарт має досвід в постачанні необхідних меблів як для малих кав'ярень, так і для мережевих. До переліку виробів можна віднести: столи, стільці, корпусні дивани, стелажі, шафи, барна стійка, барні стільці, перегородки, полиці. Всі меблі виробляються індивідуально, по вашему дизайн проєкту з можливістю брендування

Також наша команда неодноразово відкривала торгові точки з нуля "під ключ". В об'єм послуг входило все від розробки конструктиву до монтажу робочої зони, зони для приймання й видачі замовлень, а також зони для гостей, що містили в собі столики та корпусні дивани.

Ви часто запитуєте нас

Замовити прорахунок!

Яка ціна Вашої роботи?

Замовити прорахунок!

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00