Портфоліо
Попередній
Наступний

Лайтбокс з пластикуЦе об’ємна конструкція прямокутної або криволінійної форми, що має ,як правило, світлову фронтальну поверхню, виготовлену із світлорозсіюючого матеріалу (оргскло, сатин).

Нанесення зображення на лайтбокс виконується зазвичай або аплікацією з кольоровою плівки Oracal 8500 чи 8100, або широкоформатним друком на вініловій плівці.

Найбільш стандартними матеріалами для виготовлення бортової татильної частин даного об’єкту зовнішньої реклами є ПВХ (полівінілхлорид).
За потреби декорування бортової частини в певний колір, вона закатується плівкою Oracal 641.
Джерело світла розміщене всередині коробу та зазвичай являє собою потужні світлодіодні модулі або стрічку.

Для лайтбоксу немає обмежень у формі: вивіска по бажанню можу бути як прямокутною, так і фігурною, що повторюватиме потрібну Вам конфігурацію (логотип, наприклад).

Виготовлення лайтбоксу відносно не складний процес, проте потребує вправностості рук та досвіду. Адже найменша помилка макетчиків буде добре помітна на засвітленому виробі, та загально псуватиме зовнішній вигляд вивіски.

Наші майстри протягом більше 10-ти років щодня удосконалюють свої навики у виготовленні високоясних лайтбоксів, що є гарантією якості нашої продукції.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Яка ціна Вашої роботи?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00