Портфоліо
Попередній
Наступний

Рамка з клік системоюДосить поширеним та зручним об'єктом зовнішньої реклами є рамка із клік системою. Клік-рамка дозволяє міняти рекламну площину легко та швидко завдяки зручному алюмінієвому профілю.

У зовнішній рекламі алюмінієвий профіль з клік системою дозволяє реалізовувати рекламні проекти, як всередині так і зовні приміщення, часто клік система використовується для виготовлення фремлайту, постера, інформаційного плаката, афіші.

Рамки з клік системою - це алюмінієва рамка, яка має відкидні борти, за рахунок вбудованої системи замків та пружин, що дозволяє зробити заміну інформаційного зображення за потреби.

Алюмінієві профілі в зовнішній рекламіНайчастіше клік-рамки можна зустріти:
- у кафе чи ресторані, де демонструють акційні пропозиції або сезонні страви;
– кінотеатри, театри, для демонстрації афіш кіно новинок та спектаклів;
- банки, страхові компанії та інші фінансові установи для демонстрації своїх програм;
- торгові точки, магазини, заправні станції.

Клік рамки користуються популярністю за рахунок свого привабливого вигляду, часто розташовуються у безпосередній близькості до перехожих, за рахунок чого збільшується увага до важливої ​​інформації. Розмір рамки може бути різним залежно від вимог клієнта. Зображення може бути захищене пластиковим екраном, якщо ви плануєте розміщувати його зовні. Зміна зображення займе у вас всього кілька хвилин, і не вимагатиме використання додаткових інструментів, клік-рамка має невелику вагу, тому може бути змонтована практично будь-де: на вікні, стіні, на підвісах.Компанія Моріарт давно працює з цим видом зовнішньої реклами, замовивши у нас, ми допоможемо зробити оптимальний вибір профілю в залежності від ваших умов розміщення та вимог, а також ви можете замовити у нас друк постерів та плакатів для клік-рамок, та за необхідності наш дизайнер створить вам макет.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00