Портфоліо
Попередній
Наступний

ДРУК БАНЕРІВ - ЩОДЕННА РОБОТА В Moriart


Часом якісне зображення здатне затьмарити текст на банері. В нашій рекламно-виробничої компанії Moriart майстри друку щодня кидають виклик і змагаються з віртуозами слова. Друк банера для вас ми зробимо в таких варіантах:
-литий, з щільністю 460г / м2, з прогумованого матеріалу багаторазового використання;
-ламінований, з 440г / м2;
-вlockout з чорним ущільненням, необхідним для двостороннього друку;

Додатково, для забезпечення відмінного результату, ми виконаємо такі види робіт :
-Відформатуємо файл з CorelDRAW.
-Розробимо оригінальний дизайн-макет.
-Заламініруем в глянці або в матовому виконанні.
-Спаяних банер.
-Наб`ємо люверси для швидкого монтажу.

ДРУК БАНЕРІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ПЕРШОКЛАСНИХ ПРИНТЕРАХ, ЯКІСНИМИ ЧОРНИЛАМИВ нашій рекламно-виробничІЙ компанії Moriart рівень послуг, що надаються підтримується на гідному рівні.
Друк банера з соковитою, чіпляючою картинкою, будь-якого розміру, проходить за допомогою принтерів, які враховують технологічні інновації в світі поліграфії.

Така добротність у виготовленні додає переконливості рекламованого об'єкту.
До того ж у нас процес створення зовнішньої реклами, у вигляді банера, не зупиняється на виході з принтера - його полотно піддають післядрукарській обробці.

ДРУК БАНЕРІВ - ОПЦІЯ ДОСТУПНА ДЛЯ КОЖНОГОНе варто думати шаблонно, так як банери використовують не тільки в зовнішній рекламі, але і в інтер'єрних конструкціях з друкованою продукцією.
Різниця лише в тому, які чорнила будуть використані для друку банера і вибір матеріалу, на який буде нанесено зображення.


Визначаючись з різних варіантів, наші менеджери підберуть оптимальний для вашого гаманця.

Вартість друку банера, в разі обмеженою фінансової суми рекламної кампанії грає першорядну роль. У Moriart пам'ятають, що продукт на банері ще в стадії продажу і прибутку поки не приніс, тому ціни на послуги, що надаються конкурентні і доступні.

Замовивши на нашому сайті зворотний дзвінок, ви отримуєте професійну консультацію. Так як ми виконуємо повний виробничий цикл, то у вас є можливість виконання монтажу і ремонту вивісок нашими фахівцями.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Вашої роботи ?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00