Портфоліо
Попередній
Наступний

Дахові установки

Як можливо зрозуміти з назви, дахові установки монтуються переважно на покрівлі будівель.
Головною функцією таких вивісок є охоплення якомога більшої кількості потенційних клієнтів компанії, а також інформування покупців про місце розміщення торгового об'єкта в конкретному торговому центрі чи будівлі.

Даховими установками можуть бути як об’ємні літери, так і лайтбокси різних типів (найчастіше банерний).
В будь-якому випадку для розміщення на даховій частині будівлі потрібно враховувати вітрові навантаження на рекламний об’єкт, що вимагає від виробника використання не тільки якісних, а й стійких матеріалів. Зазвичай посилюють бортову та тильну частину об’ємного елементу за допомогою оцинковки або алюмінієво-композитного матеріалу. Для підвищення рівня помітності дахової установки потрібне світло.
Освітлення можливо оформити із середини об’єкту за допомогою світлодіодних модулів з високим рівнем потужності та відмінною якістю, так і ззовні завдяки прожекторам, що нічим не поступаються по якості вище вказаним світлодіодам.

Наша компанія має достатньо досвіду у реалізації проєктів щодо виготовлення та монтажу дахових установок і тому ТОВ «Моріарт» можна впевнено вважати надійним партнером.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00