Портфоліо
Попередній
Наступний

Брендування торгового об'єктуБрендування торгового об'єкту – це комплекс послуг зовнішньої (та інтер'єрної за потреби) реклами, спрямований на досягнення вищого рівня впізнаваності на ринку, більшого контрасту серед конкурентів, збільшення рівня відвідувачів та інформування потенційних клієнтів про список товарів та послуг, що надає компанія.

Зовнішній вигляд вітрини та дизайн інтер'єру відіграє важливу роль у позиціонуванні бренду, формування позитивного враження про асортимент та якість товару та послуг. Крім того оформлення торгового об'єкту додає йому оригінальності, надає більш «свіжого» зовнішнього вигляду.

Брендування торгового об'єкту включає в себе безліч варіацій оформлення:
- поклейка вітрин оригінальною рекламою, що інформуватиме покупців про повний перелік продукції та послуг чи про сезонній акції та знижки;
- оформлення фризу та вхідної групи світловими та не світловими елементами;
- яскраве внутрішнє оформлення відповідно брендбуку компанії за допомогою аплікацій із вінілу чи оргскла, табличок, лайтбоксів та інших ефективних об'єктів інтер'єрної реклами.

Рекламно виробнича компанія «Моріарт» надає послуги по повному циклу брендування торгового об'єкту в м. Києві та інших містах України.

Давайте співпрацювати

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00