Портфоліо
Попередній
НаступнийРекламно-виробнича компанія повного циклу «Моріарт» завжди дотримується динамічного розвитку відповідно вимог наших клієнтів.

Для надійного вирішення потреб споживачів з урахуванням виробничих можливостей, ідеально підійде об'єкт зовнішньої та інтер'єрної реклами – акрилайт. Це світлова вивіска, основним матеріалом якого є прозоре оргскло (акрил), що підсвічується.

Конструктив акрилайту наступний: основна площина з оргскла та профіль, що є основою для акрилайту та містить в собі джерело освітлення – якісну світлодіодну стрічку.

На поверхню акрилу нанесене лазерне гравіювання, яке забезпечує заломлення світла та, відповідно, яскраве зображення. Додатково фронтальну частину акрилайту можливо гармонійно доповнити аплікацією з кольорової плівки.

Проте не потрібно недооцінювати технологію виготовлення акрилайту, адже це практично ювелірна робота. Завжди потрібно враховувати, що світло заломлюється не тільки в місцях гравіювання, а й в місцях дрібних пошкоджень, що можуть виникнути на будь-якому з етапів виробництва.

Саме тому, Ви можете впевнено звертатись в нашу компанію, адже наші фахівці мають багаторічний досвід у виготовленні акрилайтів, що дає гарантію якісного виробу.

Ви часто запитуєте нас

Замовити прорахунок

ЦІНА ВАШОЇ РОБОТИ?

від 5000 грн/м.кв.

Замовити прорахунок

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00