Попередній
Наступний

Уф-друкУльтрафіолетовий друк – відносно новий спосіб нанесення зображень на різні поверхні. Однак його широкі можливості, ефектність та надійність сприяють швидкому зростанню популярності цього виду друку.
Моріарт завжди намагається впроваджувати у свій виробничий процес технологічні новинки, що підвищують якість нашої роботи.

Технічні особливостіУФ-друк передбачає нанесення на різні поверхні зображень за допомогою спеціальних чорнил, які твердіють під впливом ультрафіолетового випромінювання. Після такої обробки чорнило набуває дуже високої міцності і стає надзвичайно зносостійким.

Метод УФ-друку дозволяє переносити картинку на багато типів поверхонь, причому не тільки гладкі, але й шорсткі або ребристі: папір, скло, тканину, шкіру, метал і навіть бетон.

Для друку на уф-принтері підходять: рулонні (плівка, папір, тканина) та листові (композит, метал, скло, ДСП, дерево, фанера) матеріали.

ПризначенняОскільки можливості УФ-друку дуже широкі, її нині використовують у різних галузях. Обмежень до застосування дуже небагато, оскільки УФ-чорнило легко витримує пряме сонячне світло.
Уф-друк застосовується у виробництві: •
Фотошпалери; •
Кахель та інші фасадні матеріали; •
Самоклійну плівку; •
Рекламні банери; •
Світлові панелі; •
Композит, декоративну плитку; •
Покриття для підлоги (ламінат, лінолеум, ковролін); •
Вітражі.

Переваги і недолікиЗ нечисленних недоліків слід виділити порівняно високу вартість друку, а також те, що матеріал має бути певної товщини та ширини.

УФ-друк має ряд переваг у порівнянні з іншими способами нанесення зображення, що відіграє важливу роль у зростанні її популярності. До них насамперед належить стійкість до різного роду зовнішніх впливів (перепади температур, пряме сонячне випромінювання, вологість), що дозволяє використовувати вироби на відкритому повітрі. Друк нешкідливий, отже вироби з нею відповідають санітарним стандартам. Вона універсальна, оскільки її застосування можливе на найрізноманітніших матеріалах. Окрім іншого, друк проводиться прямим методом, що забезпечує високу точність та чіткість зображення.

Ціна друку

від 200 грн\м.кв в залежності від матеріалу на якому здійснюється друк

Давайте співпрацювати

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00