Портфоліо
Попередній
Наступний

Таблички зі шрифтом БрайляОдним із яскравих показників розвитку моральних цінностей суспільства – підлаштування довкілля відповідно потреб кожного громадянина незалежно від типу мобільності особи.

Особливої уваги варті маломобільні групи населення. Рекламно-виробнича компанія повного циклу «Моріарт» надає послуги з виготовлення табличок зі шрифтом Брайля відповідно стандартів та вимог.

Таблички Брайля мають, в першу чергу, навігаційну функцію. Таблички з дублюванням інформації тактильним шрифтом надають можливість особам з вадами зору краще орієнтуватися в приміщеннях, транспорті, на вулиці.

Тактильні таблички рекомендують розміщувати скрізь де є інформація про місце розташування, назву приміщення та напрям діяльності, правила поведінки, допоміжні вказівники та тому подібне.
Також дублювання шрифтом Брайля необхідне і на поручнях сходів та пандусів, номерах поверхів в ліфті чи дармовіс від гардероба.

Для того, щоб замовити таблички зі шрифтом Брайля не обов'язково пролистувати сотню сторінок в пошуках перекладача. Наші фахівці підготують для Вас макет згідно з вимогами з готовим перекладом.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00