Портфоліо
Попередній
Наступний

Неонові вивіски - ковток екзотичного коктейлю

Виробництвом неонових вивісок не перший рік займається компанія Moriart. У конструкції ми не впроваджуємо ген, який відповідає у світяться природних істот за продукування люціферази, а всього-на-всього включаємо в них неонове світло. Неонові вивіски прорекламують з усією притаманною їм пристрастю. Звичайно, вони не можуть змагатися зі світлодіодами в енергоефективності, все ж ці "світлячки" фінансово обґрунтовані так як старий добрий неон окупиться збільшенням потоку клієнтів. Ми запрошуємо вас до нас за замовленням всіх можливих видів неонових вивісок: першорядний неон - без накладок на трубки додаткових конструкцій другорядний неон - трубки з газом і напиленням укладені в додаткові короби контражурним неон - підсвічені не тільки трубки, але і основа під ними комбінований неон - трубки працюють спільно з іншими видами рекламної продукції

Неонові букви складуть текст нічний пісні міста

Витончені літери, тіло яких наповнює неонове свічення, здатні викликати фурор в тих місцях, де денне світло просочений офіціозом. Кислотні відтінки неонових літер заполоняють простір подібно вологи в оазисі, дарують нам відчуття свята. Процес їх виготовлення кропіткий, але відточений склодувами з нашої компанії Moriart. Дизайнери розробляють креслення для визначення точного контуру майбутніх неонових літер, а майстри згинають виплавкою трубки згідно нього.Наша команда монтажников Мориарта установят инсталляцию надежно, а специалисты отремонтируют некогда сломавшееся изделие. Эти услуги в нашей рекламно-производственной компании Мориарт включены в комплексный полный цикл производства неона.

Замовити неон в Києві можна в компанії Моріарті

Тонка майстерність наших дизайнерів дозволяє додати неону в брендинг і рекламу в тій дозі, яка ні в якому разі не відштовхне від вивіски. Ціна такого виду рекламної продукції демократична, тому запрошуємо вас купити у нас неонові вивіски будь-якої складності. Ми повсюдно підтримуємо якість нашої продукції на всіх етапах, отже світіння неону протягом усього терміну експлуатації залишається незмінним, електроди надійно запаяні, так волога не зробить своє згубний справу, а трансформатори в конструкції ефективно прораховані. Наша компанія Moriart оперативно продіагностує вийшла з ладу неонову конструкцію, а також відремонтує її.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Ваших робіт?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00