Портфоліо
Попередній
Наступний

Реклама без клопоту: виготовлення металоконструкцій «під ключ» в Києві

Moriart - це професіонали з багаторічним досвідом. Ми працюємо за повним виробничим циклом - виготовлення і монтаж металоконструкцій, а також їх ремонт. Тобто, створюємо конструкції «під ключ» - від розробки концепції і дизайну до безпосереднього створення і установки конструкції на об'єкті замовника. Це допомагає нашим клієнтам суттєво економити час і гроші, так як їм не доводиться звертатися в різні фірми - окремо наймати дизайнерів або фахівців з монтажу. Типи металоконструкцій, які можна замовити у компанії Moriart: стенди; штендери; декорації; ресепшн стійки; торгові точки; рекламні металоконструкції. Також ви можете замовити ремонт вивісок та зовнішнє облаштування. Крім металоконструкцій компанія Moriart займається виготовленням поліграфічної продукції та усіх видів зовнішньої реклами - банерів, лайтбоксів, об'ємних літер, логотипів.

Рекламні металоконструкції і їх гідності

Чим хороші рекламні конструкції з металу? Вони надійні, довговічні, стійкі до корозії, механічних і природних впливів. Мобільні в транспортуванні. Зручні в експлуатації. З металу можна робити як масивні об'єкти (наприклад, торгові стійки), так і невеликі елементи. Можна створювати тимчасові або стаціонарні конструкції, звичайної або нестандартної форми. Для реклами важливо також розташування конструкції і її зовнішній вигляд. Правильно розміщена конструкція здатна охопити більше 90% цільової аудиторії, а грамотно підібраний дизайн допомагає запам'ятати Ваш продукт.

Переваги співпраці з Moriart - виготовлення і монтаж металоконструкцій

Чому Вам варто співпрацювати з нами: компанія повного циклу - виготовлення металоконструкцій, монтаж будь-якої складності, ремонт; індивідуальний підхід до замовника з урахуванням специфіки його бізнесу; гнучка цінова політика; матеріали високої якості з тривалим терміном служби; великий досвід - установка численних об'єктів зовнішньої реклами та інших конструкцій в Києві; репутація надійного і відповідального партнера, що підтверджується позитивними відгуками; У Moriart працює команда професіоналів, завдання яких - не просто технічно правильно виготовити конструкцію, а, в першу чергу, придумати ідею, здатну вирішити поставлені завдання. Іноді навіть візуально прості конструкції, зроблені зі смаком, допомагають збільшити охоплення аудиторії і підвищити продажі. Ми завжди готові до співпраці, щоб зв'язатися з нами і отримати консультацію, замовте зворотний дзвінок на сайті компанії.

Давайте співпрацювати

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Яка ціна вашої роботи?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00