Портфоліо
Попередній
Наступний

Брендинг творчого рівня - обклеювання авто плівкою

Ваше рішення про притягнення клієнтів за допомогою реклами на транспорті, викликане оповістити якомога більшу кількість людей про ваш бізнес, призведе до майстерні з обклеювання авто. Комерційно найбільш вдалим варіантом слід розглядати команди з повним виробничим циклом. Наше підприємство Моріарт - це рекламно-виробнича компанія, що надає послуги всього необхідного для обклеювання авто плівкою спектра. Художники розроблять вдалий дизайн, проектувальники приділять увагу деталям, підберуть витратні матеріали відповідають вимогам по друку і експлуатації, майстри цехів надрукують і поріжуть плівку, а монтажники віртуозно проведуть обклеювання авто.

Обклеювання авто гідної якості грунтовно підтримає вашу рекламну кампанію

Процедура обклеювання авто плівкою в результаті подарує вам такі плюси: Вона фінансово не обтяжує, доступна як окремого клієнта, так і бізнес-структурі. Тривалість процедури невелика (займає максимум один день), час залежить лише від площі покриття. Оновлення пошкодженої частини картинки не проблематично. Легкість зміни зображення на нове. Забезпечує додатковий захист від подряпин і тріщин на автомобілі. Таким способом швидко і недорого можна перетворити будь-яку воза. Майстри з нашої компанії Moriart обклеюють різні машини: легкові, вантажні, мікроавтобуси. Такий захід підвищує впізнаваність вашого бренду миттєво і відразу в кілька разів.

Обклеювання авто плівкою проходить в кілька етапів

Красиве брендування механізму - це не тільки креативний стайлінг, а й технічний підхід у визначенні відповідності параметрів плівки і металу машини. Технологи в першу чергу проведуть огляд стану автомобіля, точніше покриття його каркаса, на наявність деформацій, тріщин, нерівномірності кольору. Процедура хоч відносно не витратна, але на передній план обов'язково висунеться оригінальна задумка художників, високої якості плівка, майстерне виконання обклеювання авто.Всі ці етапи в нашій компанії пройдуть для вас захоплююче і приємно, адже майстерність усіх учасників повного циклу виробництва на висоті, техніка відповідає самим передовим характеристикам, а ціни вас не розбудують.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Яка ціна вашаї роботи?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00