Портфоліо
Попередній
Наступний

Новорічне оформлення магазину: особливості

Існує безліч різних методик оформлення фасадів новорічними прикрасами в комплексі зі святковою рекламою. Існує ряд особливостей такого оформлення: Оформлення стає не тільки частиною загального декору будівлі, а й вулиці або двору. Використовуються стійкі до низьких температур і опадам матеріали, спеціальне обладнання. Можливість реалізації будь-якої композиції. Установка декорацій дозволяє приховати різні будівельні дефекти. Завдяки використанню світлодіодних світильників значно знижуються витрати на використання. Існує безліч систем, що поєднують в собі різні кріплення і освітлювальні прилади, що дозволяє вибрати оптимальне рішення.

Оформлення фасаду гірляндами: додаткові можливості

Установка спеціалізованих освітлювальних приладів дозволяє декорувати не тільки фасад будівлі, а й навколишній ландшафт. Установка гірлянд на дерева, елементи прилеглої території дозволить домогтися унікального дизайну, який запам'ятається кожному перехожому. За допомогою світлодіодних стрічок і каркасів, створюються барвисті світлові фігури, розроблені нашими фахівцями, привернуть увагу дітей і дорослих, порадують відвідувачів. Композиції можуть доповнюватися і іншими новорічними прикрасами. Можливо оформлення різних інтер'єрів за допомогою спеціалізованих світильників, що дозволить створити казкову атмосферу не тільки зовні, але і всередині цільового приміщення. Робота проводиться з будь-якими будівлями.

Новорічне прикраса фасадів: етапи співпраці з Moriart

Компанія Moriart пропонує вам оптимальні рішення для декорування фасадів. Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте повний комплекс робіт з проектування, складання та встановлення новорічних композицій і прикрас. На початковому етапі співробітництва, ми розробляємо проект, враховуючи всі особливості побудови і фасаду, конкретного підприємства, або торгової точки, а також персональні побажання замовника. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне рішення для вашого бізнесу. Після затвердження проекту проводяться технічні роботи, в тому числі: Установка конструкцій тимчасового або ж постійного типу. Монтаж зовнішньої підсвічування. Установка світлових коробів. Монтаж і підключення додаткових декоративних елементів. Використовуються освітлювальні елементи і спеціалізоване обладнання високої якості, що забезпечує надійність декорацій, і працездатність і стійкість до різних природних явищ. Установка виконується фахівцями високої кваліфікації, які мають значний досвід реалізації подібних проектів. Ми пропонуємо найкращі умови співпраці і гарантуємо високу якість конструкцій. Зв'язавшись з нами в телефонному режимі, ви зможете отримати повну консультацію по всіх видах послуг. Телефонуйте нам прямо зараз і замовляйте високоякісне новорічне оформлення фасадів!

Давайте співпрацювати

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Яка ціна Вашої роботи?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00