Портфоліо
Попередній
Наступний

Широкоформатний друк на тканині в Києві: особливості методики

Застосування сублімації дає можливість переносити різні зображення, фотографії, малюнки, а також написи на тканину. Особливістю даної методики є нанесення фарби на матеріал шляхом використання високих температур. Спеціалізовані чорнило переносяться на папір, яка працює як штамп. Після цього, такий папір щільно притискають до тканини з використанням термопресса. При впливі високих температур, починається процес випаровування барвника. Далі фарбу охолоджують, що дає їй можливість вбратися в тканинну основу. Таким чином малюнок переноситися і кріпитися на виробі.Фарби, нанесені цією методикою, просочують тканину, що дозволяє отримати яскраві зображення, що відрізняються високою стійкістю. Зображення, нанесеним подібним чином, найкраще з'єднуються з волокнами поліестеру, саме тому використовуються матеріали, що містять синтетику, або ж повністю з неї складаються. Зазвичай використовуються білі або світлі тканини. Методика застосовується при виконанні таких завдань: Друк прапорів. Оформлення футболок, предметів одягу, головних уборів. Створення театральних декорацій. Оформлення штор. Виробництво рекламних матеріалів. Нерідко друк такого роду використовується при підготовці до виставок або корпоративних заходів. Більш того, замовити друк на футболках в Києві можна і для приватного використання - наприклад, в якості подарунка друзям або близьким.

Друк сублімації на тканини: основні переваги

Фахівці і замовники зазначають ряд вагомих переваг використання даної методики: Довговічність нанесених малюнків. Стійкість до зносу, прання і зовнішніх впливів. Високоточна передача кольору. Можливість нанесення будь-яких зображень, незалежно від складності. Відсутність рельєфу після нанесення. Відсутність обмежень за накладами.

Друк сублімації на тканини: основні переваги

Компанія Moriart пропонує вам свої послуги в сфері найвищої якості на різних видах тканини. Наші фахівці мають великий досвід і використовують сучасне обладнання, що дає можливість виконувати друк на будь-яких видах тканини. Щоб замовити нанесення зображень на тканину сублімаційним методом, необхідно зв'язатися з нашими фахівцями по телефону або залишити заявку на нашому сайті. При необхідності, ви отримаєте детальну консультацію по всіх послугах компанії. Ми гарантуємо високу якість продукції, мінімальні терміни виконання робіт і професійний підхід. Телефонуйте нам прямо зараз і замовляйте унікальні вироби для вас і вашого бізнесу!

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Вашої роботи?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00