Портфоліо
Попередній
Наступний

Присутність друку на плівці Оracаl радує око

Завдяки різній товщині плівки Оracаl, її колірному спектрі, фактурності цей папір з силіконовим покриттям застосовують в різних видах друкованої продукції. Самі застосовуються маркування плівки: 640, 641. Бюджетні і найчастіше використовувані, але з відмінними показниками по всіх параметрах плівки. Вимагає обережного застосування на нерівних поверхнях. 620. Популярна через легкого приклеювання і такого ж простого демонтажу. 551. Плівка для поверхонь із середнім ступенем вигину, наприклад як наклейки на автомобіль, що дозволяє нанести реалістичну друк. 6500. Плівка, відповідна під обклеювання на дорогий пофарбованої поверхні. Щільний флуоресцентний шар прослужить не довго (6 місяців), але шикарности додасть. 951. Носій титулу «Суперміцна» в світі плівок. Десятирічний термін служби тільки підтвердить відмінну еластичність і стійкість до зовнішніх впливів. 651. Володіє прозорим, стійким клеєм на основі розчинника, з відмінними ріжучими властивостями, а також одним з найнижчих показників усадки серед плівок. Його запатентована формула забезпечує оптимальну стабільність і стійкість до ультрафіолетового випромінювання, що робить цю плівку ідеальним рішенням для середньострокових зовнішніх застосувань.

В Україні друк на плівці Оracаl - затребуваний вид поліграфії

І де тільки не побачиш цей всюдисущий плівковий матеріал. Його наклеюють на безліч поверхонь, він швидкий, надійний і творчий помічник в руках майстра по друку на плівці Оracаl. Фахівці нашої рекламно-виробничої компанії Moriart давно взяли на озброєння плівку Оracаl, з успіхом застосовують все її можливості в поліграфічній справі. Широкоформатні принтери дозволяють розгулятися вашої фантазії, а процес перенесення зображення на плівку відточений до дрібниць.

Замовити друк на плівці Оracаl не зажадає особливих труднощів

Наша компанія Moriart професійно надрукує і наклеїть друковану продукцію, нанесену на плівку Оracаl. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам з упевненістю надати вам продукцію з високим ступенем зносостійкості і величезною палітрою кольорів. Наш колектив наповнений творчою енергією, знаннями в своїй галузі. Тому Moriart - компанія повного циклу виробництва реклами. Ціновий рівень наших послуг дасть вам можливість якісно і доступно втілити всю рекламну кампанію.

Давайте співпрацювати

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Вашої роботи

2,50 грн/м

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00