Портфоліо
Попередній
Наступний

ДРУК БАНЕРІВ - ЩОДЕННА РОБОТА В Moriart

Часом якісне зображення здатне затьмарити текст на банері. В нашій рекламно-виробничої компанії Moriart майстри друку щодня кидають виклик і змагаються з віртуозами слова. Друк банера для вас ми зробимо в таких варіантах: литий, з щільністю 460г / м2, з прогумованого матеріалу багаторазового використання ламінований, з 440г / м2 витрати матеріалу, що здешевлює варіант вlockout з чорним ущільненням, необхідним для двостороннього друку Додатково ми візьмемо на себе такі види робіт для забезпечення відмінного результату: Відформатуємо файл з CorelDRAW. Розробимо оригінальний дизайн-макет. Заламініруем в глянці або в матовому виконанні. Спаяних банер. Наб`ємо люверси для швидкого монтажу.

У КИЄВІ ДРУК БАНЕРІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ПЕРШОКЛАСНИЙ ПРІНТЕР ЯКІСНИМИ ЧОРНИЛОМ

В нашій рекламно-виробничої компанії Moriart рівень послуг, що надаються підтримується на гідному рівні. Друк банера з соковитою, що чіпляє картинкою, будь-якого розміру проходить за допомогою принтерів, які враховують технологічні інновації в світі поліграфії. Така добротність у виготовленні додає переконливості рекламованого об'єкту. До того ж у нас процес створення зовнішньої реклами у вигляді банера не зупиняється на виході з принтера - його полотно піддають післядрукарської обробці.

ЗАМОВИТИ ДРУК БАНЕРІВ - ДОСТУПНА ВАРІАНТ ДЛЯ КОЖНОГО

Не варто думати шаблонно, так як банери використовують не тільки в зовнішній рекламі, але і в інтер'єрних конструкціях з друкованою продукцією. Різниця лише в тому, які чорнило будуть використані для друку банера і вибір матеріалу, на який буде нанесено зображення. Визначаючись з різних варіантів, наші менеджери підберуть оптимальний для вашого гаманця. Вартість друку банера, в разі обмеженою фінансової суми рекламної кампанії грає першорядну роль. У Moriart пам'ятають, що продукт на банері ще в стадії продажу і прибутку поки не приніс, тому ціни на послуги, що надаються конкурентні і доступні. Замовивши на нашому сайті зворотний дзвінок, ви отримуєте професійну консультацію. Так як ми виконуємо повний виробничий цикл, то у вас є можливість виконання монтажу і ремонту вивісок нашими фахівцями.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Вашої роботи ?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00