Портфоліо

Демонтаж зовнішньої реклами обдумується на стадії її народження

Процес виробництва зовнішньої реклами в солідних закладах вже на стадії розробки передбачає її можливий вихід з ладу або настання періоду її удосконалення, а отже і демонтаж. Економічно і технічно вигідно замовити весь спектр послуг аж до демонтажу зовнішньої реклами у виробника з повним циклом робіт. У рекламно-виробничої компанії Моріарті придуманий дизайнерами проект допрацьовує інженерна думка майстрів виробничого цеху з розрахунком на збірку, установку, розбір конструкції, з подальшою безперебійної експлуатацією реклами. Які параметри дозволяють поставити оцінку відмінно демонтажу реклами від Моріарті: висока швидкість робіт збереження будь-якої конструкції всесезонність дотримання техніки безпеки цінова доступність

Демонтаж реклами виробляють підприємства будь-якої форм діяльності

Державні заклади також знайомі з пошуком організацій, які відповідально виконають демонтаж зовнішньої реклами. Випадки ці пов'язані з незаконною рекламою, однак здійснити цей захід також потрібно акуратно, так як вилучені конструкції часто не утилізуються і можуть підлягати повторній реалізації. Прибравши аварійні рекламні конструкції, підвищується безпека. Інспекції з благоустрою міста переконалися в професіоналізмі наших монтажників з Моріарті. Наші ціни на демонтаж реклами не відлякують навіть малобюджетні організації, а якість і терміни робіт дозволяють йти за наміченим графіком.

Демонтаж реклами Київ переживає щодня

Постійне оновлення реклами - її головний козир, так веселіше і яскравіше живеться кожному з нас. На початку вулиці встановлюють вивіску, а в кінці неї - проходить демонтаж реклами. Для тих, хто позбавляється від застарілого для розчищення простору, необхідного новому, демонтаж запрошуємо провести разом з нашою компанією Моріарт. Техніка у нас не підведе, фахівці здивують знаннями, бухгалтера виставлять приємний рахунок. Ми беремо на себе також проведення демонтажу реклами, неякісно виконаної іншою фірмою. Прощайтеся з віджилої рекламою легко і професійно!

Давайте співпрацювати!

Замовити прорахунок

Ціна вашої роботи

Замовити прорахунок

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00