Портфоліо
Попередній
Наступний

Декорації та їх масштаб:

Прикраси - прикраса предметів або приміщень. В інтер'єрі вони мають великий список застосувань: Допоможіть створити правильну атмосферу. є окрасою та родзинкою закладу; Створення простору для фотографій і відео дозволяють створювати ілюзії для квест-кімнати і різних подій. Інтер'єр декору не тільки модний і красивий, але і дзеркало душі бренду, що дозволяє привернути до себе увагу. Даруючи відвідувачам позитивні емоції, можна бути впевненим, що вони обов'язково повернуться, і, швидше за все, не поодинці.

Декорації : виготовлення і ціни

Виготовлення декорацій - складний процес, який вимагає знань, навичок роботи з різними матеріалами, а також таланту і естетичного смаку. Вартість готового виробництва розраховується для кожного замовлення індивідуально і складається з декількох складових: - Навантаження - Труднощі реалізації - кількість і тип використовуваних матеріалів.

Де дешево замовити прикраси?

Майстри Моріарта мають навички комп'ютерного дизайну, скульптури та архітектури. Наші майстерні оснащені всім необхідним для роботи з різними матеріалами, що дозволяє створювати декоративні елементи будь-якої складності з використанням будь-якого матеріалу.

Давайте співпрацювати!

Ви часто запитуєте нас

Давайте співпрацювати!

Ціна Вашої роботи ?

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00