Попередній
Наступний

Сублімаційний друк на тканиніСублімаційний друк стійкий до води, вироби з таким друком можуть піддаватися делікатному пранню при невисоких температурах. Також вироби із сублімаційним друком можуть застосовуватися всередині та зовні приміщення, якщо ми говоримо про друк прапорів.

Існує кілька типів матеріалів, які найчастіше використовуються для друку прапорів, вибір залежить від приєднання виробу та області його застосування:
- прапорна сітка
-атлас
тканина blackout.

Прапорна сітка – матеріал, спеціально придуманий для виробництва прапорів. Такий матеріал має посилену міцність волокон, що дозволяє використовувати їх зовні приміщення протягом тривалого часу (макс ширина рулону 3200 мм)
При друку з одного боку, барвник проникає на зворотний бік на 65-70%, якщо робити двосторонній друк – зображення буде однаковим з обох сторін за насиченістю, але друга сторона – дзеркальна до лицьового боку.

За потреби виготовлення двостороннього прапора використовується тканина blackout. У такому випадку друк здійснюється окремо на 2-х полотнах, після чого зшивається. Такий виріб має більшу вагу, через що може гірше розвиватися за вітром, але має більш виразну чіткість та яскравість зображення.
Друк прапорів на атласі використовується в основному для інтер'єрного застосування, цей матеріал більш легкий, повітряний і з глянсовою поверхнею, не призначений для зовнішнього застосування. Завдяки своїм характеристикам прапори з атласу виходять яскравими і виразними (максимальна ширина рулону 1500 мм). При друку з одного боку барвник проникає в інший бік приблизно на 20-30%, тобто якщо робити двосторонній прапор, друга сторона також буде дзеркальною лицьовою.

Давайте співпрацювати

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00