Попередній
Наступний

Друк на тканиніКомпанія Моріарт постійно вдосконалюється та впроваджує сучасні технології у свій виробничий процес. Одним з таких нововведень є ультрафіолетовий друк на тканині, який відкрив нові можливості для реалізації ваших творчих ідей і відповідно збільшення привабливості вашого бренду завдяки друку на текстильній продукції.

Уф-друк має високу якість зображення, чорнило не токсичне і дозволяє використовувати предмети декору в інтер'єрі та екстер'єрі. Друк можливий на різних текстильних полотнах, синтетичних та натуральних. За текстильним виробом з ультрафіолетовим друком, не потрібний особливий догляд, лише знижений температурний режим прання. Уф-чорнило стійке до ультрафіолетових променів, тому навіть зовні, тканинні вироби будуть довгий час тішити вас своїми фарбами.

Важливо! Друк можливий на рулонному матеріалі переважно білого кольору або світлих відтінків.

УФ друк на рулонному текстилі – перевагиUV-друк – це інноваційна технологія, яка дозволяє отримувати на тканині стійкі барвисті зображення.
- тканина з принтом не втрачає своїх властивостей від впливу води, ультрафіолетових променів та температурних стрибків протягом тривалого часу;
- після полімеризації уф-чорнила не мають неприємного запаху, абсолютно екологічні, вироби можуть розміщуватись усередині приміщень.

Сфери застосування тканини з УФ-друкомТканина – досить популярний матеріал, який часто використовується у нашому житті.

Друкарські тканинні вироби використовують для декору інтер'єру:
тканинні панелі, штори та інші елементи декору, друк декорацій.

Також досить часто друкується рекламна продукція на текстильному полотні, сюди можна зарахувати:
друк банерів та лайтбоксів, друк прапорів, плакатів та інше.

Давайте співпрацювати

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00