Друк на склі - революція у поліграфіїДрук на склі став дуже сильно виділятися на тлі інших видів друкарських послуг на ринку сучасної реклами.

Дана технологія має практичну перевагу: вона не вимагає додаткового часу на збір матеріалів для виконання монтажу та реалізації самого процесу друку. Говорячи про якість, то її навіть не можна порівнювати з плівкою, що клеїться, або іншими видами широкоформатної поліграфії.

Фактично – це революційна технологія, яка повністю змінює підхід до виготовлення справді якісної та сучасної рекламної продукції.

Завдяки новим розробкам можна нанести картинку на рівну скляну поверхню:
вітрини та інформаційні стенди;
дзеркала та вікна;
декорування кухонного фартуха.

Скло з фотодрукомСкло є одним із найбільш використовуваних та бажаних матеріалів у сучасній архітектурі. Хоча цей матеріал досить традиційний і зустрічається всюди, виготовлення вітражів або логотипів дозволяють по-новому побачити красу цього матеріалу.

Фотографії на склі для дому та офісуПринтер дозволяє нанести зображення фотографічної якості на скло, надалі його можна використовувати будь-де: повісити на стіну в залі як картину, у ванній замість декору або використовувати як кухонний фартух.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00