Попередній
Наступний

Друк на склі - революція у поліграфіїДрук на склі об'єднав традиційне та сучасне

Нещодавно з'явилася технічна можливість друку на склі, але зі своєю появою цей вид друку міцно завоював своє місце серед інших на рекламному просторі.

Раніше альтернативою було наклеювання плівки і це зовсім інший вид технології. Друк на склі здійснюється на задній поверхні, і коли ми бачимо зображення надруковане як би за склом, воно набуває об'єму, до того ж можна підсвітити і отримати ще ефектніше зображення, що ожило світлом і фарбами.

Об'єднання властивостей скла та можливостей ультрафіолетового друку, відкриває нові можливості у сфері зовнішньої реклами та дизайну інтер'єрів. Друк дозволяє оживити вітрини магазинів, створити вітражні вікна, надати унікальність дзеркалам, друк можна здійснювати також на керамічній плитці, що дозволяє прикрашати ванні кімнати або кухонні фартухи.

Друк картин і фото

Ультрафіолетовий принтер видає зображення фотографічної якості, тому картини та фото на склі також можуть стати прикрасою вашого будинку чи офісу, не створюючи при цьому нагромадження завдяки властивостям скла.

Також досить популярні скляні перегородки з уф-друком на склі, безліч офісів обрало цей тип друку для декорування свого простору.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00