Портфоліо
Попередній
Наступний


Дерево один з найбільш популярних матеріалів, що використовуються в будівництві, та декорі приміщень.
Сучасні технології допомогли вдихнути новизну та естетику у цей матеріал. З появою ультрафіолетового друку стало можливим наносити будь-яке зображення на дерев'яну поверхню. Уф-друк має стійкість до зовнішнього впливу води та ультрафіолетових променів, тому вироби з печаткою на дереві будуть довгий час тішити вас. Особливість дерева в тому, що вона натуральна, жива.
За допомогою уф-друку можна наносити зображення на такі види дерев'яної поверхні як:
- меблевий щит;
- щит із збитих дощок;
- ДСП, МДФ;

фанера.

Головна вимога – це рівна гладка поверхня для друку та товщина виробу не більше 5 см.

Дерево, як матеріал, має свої особливості, колір та фактуру, які потрібно враховувати, якщо ви хочете отримати те, що було задумано при замовленні.
Друк на дереві може наноситися в 1 шар, у такому разі зображення буде з вітражним ефектом і текстура дерева буде чітко видно на тлі зображення. Якщо ви бажаєте отримати більш яскраве зображення, без просвіту, рекомендуємо замовляти подвійне нанесення друку, з білою підкладкою, в такому випадку картинка буде соковита і без просвіту, але фактура дерева все також буде видно.

За допомогою друку на дереві можна досягти оригінальних дизайнерських рішень:
- друк картин на дереві;
- друк на елементах меблів;
- друк на дерев'яних перегородках і навіть двері можуть набути неповторного вигляду за допомогою УФ-друку. Багато ваших ідей можуть втілитися в життя, цей список обмежений лише нашою фантазією.


Ми друкуємо на вашому матеріалі, якщо він відповідає нашим вимогам для друку (гладкість поверхні, відсутність хвилястості та нерівностей, товщина) або ж ви можете замовити у нас друк із матеріалом, який відповідає вашим побажанням. Якщо у вас є ідея, яку ви хочете реалізувати, звертайтесь до компанії Моріарт, і ми допоможемо вам втілити її у життя.

Давайте співпрацювати!

м. Київ, вул. Евгена Маланюка, 101

ПН-СБ з 10:00 до 19:00